Emma de Oña Wilhelmi
educated at: North-West University, Complutense University of Madrid
occupation: researcher
official website: www.ice.csic.es/personal/wilhelmi/index.html
Articles 61
- 2021-12-01Orel Gueta, Mischa Breuhaus, Daniel Kerszberg, Vikas Joshi, Paolo Marchegiani, Narek Sahakyan, Jonathan Mackey, Alicja Wierzcholska, Lars Mohrmann, Alicia López Oramas, Wystan Benbow, Matteo Cerruti, Giovanni Busetto, Julien Bolmont, Lucy Fortson, Oscar Blanch-Bigas, Gernot Maier, Ulisses Barres de Almeida, Bronisław Rudak, Daniel Nieto, Marc Ribó, Massimo Persic, Michele Doro, Marcos Santander, Elisa Prandini, Fabrizio Tavecchio, Fabian Schüssler, Christo Venter, Wolfgang Rhode, Stefano Covino, David Berge, Barbara De Lotto, Daniel Raymond Green, Antonio Stamerra, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Thomas Lohse, Martin Pohl, Elizabeth Jane Buckley-Geer, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Paul T. O'Brien, Daniela Paoletti, Olaf Reimer, Gino Tosti, Amanda Weinstein, Richard L. White, Derek Strom, Ciro Bigongiari, Giacomo Bonnoli, F. Dazzi, Marek Jamrozy, Nukri Komin, Jacek Niemiec, J. Quinn, Manami Sasaki, Tarek Hassan, Mireia Nievas Rosillo, Victor Abelardo Acciari, Stefano Ansoldi, Carlos Delgado, Valentina Giordano, Nikola Godinovic, Shiho Kobayashi, Alessandra Lamastra, Damir Lelas, Francesco Longo, Marina Manganaro, Elena Moretti, Ivica Puljak, Vassil Verguilov, Moritz Backes, Tomasz Bulik, Amid Nayerhoda, Gavin Rowell, Michael Zacharias, A. Djannati-Ataï, Dijana Dominis Prester, A. Arbet Engels, E. Do Souto Espiñeira, V. Fallah Ramazani, B. Machado de Oliveira Fraga, Gabriela Otero Dos Santos, Pier Giorgio Prada Moroni, Cornelia van Scherpenberg, Monica Vazquez Acosta, F. Ait Benkhali, I. Jung-Richardt, G. Martí-Devesa, A. Priyana Noel, L. Olivera-Nieto, Emma de Oña Wilhelmi, Inge L C van Soelen, Yu Wun Wong, Manel Errando, Denys Malyshev, Markus Gaug, Dorota Sobczynska, Juan Cortina, Sofia Ventura
- 2021-04-01Hope Boyce, Andrew Chael, Pierre Christian, Ilje Cho, Mischa Breuhaus, Junhan Kim, Lia Medeiros, Venkatessh Ramakrishnan, Roman Gold, Koushik Chatterjee, Daniel Kerszberg, Vikas Joshi, Jun Yi Koay, Mislav Baloković, Paolo Marchegiani, Narek Sahakyan, Jonathan Mackey, Alicja Wierzcholska, Elisabetta Liuzzo, Mahito Sasada, Maciek Wielgus, Laurent Loinard, Ramprasad Rao, Nicola Marchili, Manel Errando, Kazunori Akiyama, Lars Mohrmann, David Berge, Bong Won Sohn, Barbara De Lotto, Masanori Nakamura, Karl-Friedrich Schuster, Taehyun Jung, Daniel Raymond Green, Richard Plambeck, Antonio Stamerra, Juan Carlos Algaba, Helge Rottmann, Roger Brissenden, Jessica T. Dempsey, Ilse van Bemmel, Silke Britzen, Antxon Alberdi, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Lijing Shao, Ana Babic, Charles F. Gammie, Monika Mościbrodzka, Geoffrey C. Bower, Ziri Younsi, Heino Falcke, Ramesh Karuppusamy, Aleksandar PopStefanija, Huib Jan van Langevelde, Oliver Porth, Alan A. Hahn, Thomas Lohse, Martin Pohl, Eduardo Ros, Oscar Blanch-Bigas, Giovanni Busetto, Matteo Cerruti, Vincenzo Pierro, Mark E. Huber, Yoshiyuki Inoue, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Paul T. O'Brien, Daniela Paoletti, Olaf Reimer, Wolfgang Rhode, Gino Tosti, Amanda Weinstein, Richard L. White, Derek Strom, Ciro Bigongiari, Giacomo Bonnoli, F. Dazzi, Marek Jamrozy, Nukri Komin, Gernot Maier, Roger W. Moore, Jacek Niemiec, Elisa Prandini, J. Quinn, Manami Sasaki, Tarek Hassan, Mireia Nievas Rosillo, Victor Abelardo Acciari, Stefano Ansoldi, Carlos Delgado, Valentina Giordano, Nikola Godinovic, Shiho Kobayashi, Alessandra Lamastra, Damir Lelas, Francesco Longo, Marina Manganaro, Elena Moretti, Ivica Puljak, Vassil Verguilov, Moritz Backes, Tomasz Bulik, Amid Nayerhoda, Gavin Rowell, Michael Zacharias, Svetlana Jorstad, Thomas P. Krichbaum, Sera Markoff, Tuomas Savolainen, Anton Zensus, Filippo D'Ammando, Gareth S Davies, Sabrina Einecke, M. Lemoine-Goumard, Bronisław Rudak, Robert Watson, Fabrizio Tavecchio, Daniel Nieto, Elisa Kay Pueschel, Marcos Santander, Ulisses Barres de Almeida, A. Djannati-Ataï, Dijana Dominis Prester, Alicia López Oramas, A. Arbet Engels, E. Do Souto Espiñeira, V. Fallah Ramazani, B. Machado de Oliveira Fraga, Gabriela Otero Dos Santos, Pier Giorgio Prada Moroni, Cornelia van Scherpenberg, Monica Vazquez Acosta, F. Ait Benkhali, I. Jung-Richardt, G. Martí-Devesa, A. Priyana Noel, L. Olivera-Nieto, Emma de Oña Wilhelmi, Inge L C van Soelen, Yu Wun Wong, J. Damascene Mbarubucyeye, A. Jardin-Blicq, Monica Seglar-Arroyo, M. Spir-Jacob, Shamibrata Chatterjee, Michael Kramer, James Cordes, Buell T. Jannuzi, Michael D Johnson, Tod R. Lauer, Daniel P. Marrone, James Moran, Nimesh A. Patel, Jorge A. Preciado-López, Katie Bouman, John Carlstrom, Thomas McFarland Crawford, Shep Doeleman, Joseph R Farah, Vincent L. Fish, Peter Galison, Lynn T Matthews, Karl Martin Menten, Dominic W Pesce, Alexandra J. Tetarenko, Iván Martí-Vidal, Rocco Lico, Richard Anantua, Dr. Anne-Kathrin Baczko, Michael Bremer, Gregory Desvignes, Raquel Fraga-Encinas, Ronald Hesper, Sara Issaoun, Mark Kettenis, Alejandro Mus Mejías, Aristeidis Noutsos, Luciano Rezzolla, Derek Ward-Thompson, Doosoo Yoon, Andre Mischke, Ralph P. Eatough, Tomoaki Oyama, Walter Alef, Rebecca Azulay, Dan Bintley, Christiaan D. Brinkerink, Dominique Broguiere, Geoffrey B. Crew, Jordy Davelaar, Roger Deane, Christian Darsow-Fromm, Mark Gurwell, Michael Janssen, Jongsoo Kim, Patrick M. Koch, Shoko Koyama, Colin Lonsdale, Jirong Mao, Alan Marscher, Satoki Matsushita, Izumi Mizuno, Kotaro Moriyama, Cornelia S L Müller, Gibwa Musoke, Hiroshi Nagai, Iniyan Natarajan, Hiroki Okino, Héctor Borboa Olivares, Daniel C. M. Palumbo, Vincent Piétu, Ben Prather, Bart Ripperda, Freek Roelofs, Melanie Rose Burke, Arash Roshanineshat, Chet Ruszczyk, Kazi L. J. Rygl, David Sánchez-Arguelles, F. Peter Schloerb, Zhiqiang Shen, Catherine Colas des Francs-Small, Remo P. J. Tilanus, Pablo Torne, Efthalia Traianou, Sascha Trippe, Norbert Wex, Ken H Young, Bradford Benson, Chi-kwan Chan, Alejandro Cruz-Osorio, H. Alyson Ford, Arturo I. Gómez-Ruiz, Shiro Ikeda, Britton Jeter, Alejandra Jimenez-Rosales, Yutaro Kofuji, Aviad Levis, Antonios Nathanail, Gisela Ortiz León, Felix M. Pötzl, Angelo Ricarte, Paul Tiede, Adina T Michael-Titus, Kenji Toma, Guang-yao Zhao, Tomoya Hirota, Kotaro Niinuma, Satoko Sawada-Satoh, Kiyoaki Wajima, Jonathan Weintroub, Sofia Ventura, John F. C. Wardle, Neil Nagar, Mariafelicia De Laurentis, Thomas Bronzwaer, Lindy Blackburn
- 2021-04Amid Nayerhoda, Mischa Breuhaus, Daniel Kerszberg, Paolo Marchegiani, Carolina Casadio, Marina Manganaro, Narek Sahakyan, Jonathan Mackey, Alicja Wierzcholska, Sabrina Casanova, Lars Mohrmann, Alicia López Oramas, Manuel Meyer, Zorawar Wadiasingh, Giovanni Busetto, Julien Bolmont, Monica Seglar-Arroyo, Merja Tornikoski, Daniela Hadasch, Marc Ribó, Bronisław Rudak, Michael Backes, Matteo Cerruti, Miroslav Filipovic, Oscar Blanch-Bigas, Ulisses Barres de Almeida, Daniel Mazin, Jacek Niemiec, Dorota Sobczynska, Massimo Persic, Fabrizio Tavecchio, Fabian Schüssler, Juan Cortina, Tomasz Bulik, Michele Doro, Wolfgang Rhode, Elisa Prandini, Olaf Reimer, David Berge, Barbara De Lotto, Daniel Raymond Green, Antonio Stamerra, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Thomas Lohse, Vincenzo Pierro, Mark E. Huber, Yoshiyuki Inoue, Gustavo Augusto Martínez Botella, Paul T. O'Brien, Daniela Paoletti, Gino Tosti, Richard L. White, Derek Strom, Ciro Bigongiari, Giacomo Bonnoli, F. Dazzi, Marek Jamrozy, Nukri Komin, Roger W. Moore, Manami Sasaki, Victor Abelardo Acciari, Stefano Ansoldi, Carlos Delgado, Valentina Giordano, Nikola Godinovic, Shiho Kobayashi, Alessandra Lamastra, Damir Lelas, Francesco Longo, Elena Moretti, Ivica Puljak, Vassil Verguilov, Gavin Rowell, Michael Zacharias, Svetlana Jorstad, Thomas P. Krichbaum, Gareth S Davies, Sabrina Einecke, M. Lemoine-Goumard, Robert Watson, Vikas Joshi, A. Djannati-Ataï, Dijana Dominis Prester, A. Arbet Engels, E. Do Souto Espiñeira, V. Fallah Ramazani, B. Machado de Oliveira Fraga, Gabriela Otero Dos Santos, Pier Giorgio Prada Moroni, Cornelia van Scherpenberg, Monica Vazquez Acosta, F. Ait Benkhali, I. Jung-Richardt, G. Martí-Devesa, A. Priyana Noel, L. Olivera-Nieto, Emma de Oña Wilhelmi, Inge L C van Soelen, J. Damascene Mbarubucyeye, A. Jardin-Blicq, M. Spir-Jacob, Pere Munar-Adrover, Sofia Ventura
- 2018-04Monica Barnard, Michele Peresano, Paolo Cumani, Matteo Cerruti, Marina Manganaro, Andrzej Niedzwiecki, Iurii Sushch, Markus Gaug, Frank Rieger, Manuel Meyer, Daniel Mazin, Marc Ribó, Michael Backes, Dorota Sobczynska, Dariusz Gora, Luigi Tibaldo, Giacomo Bonnoli, Olaf Reimer, Francesco Longo, Tomasz Bulik, Barbara Biasuzzi, Zorawar Wadiasingh, Sabrina Einecke, Aion Viana, Manami Sasaki, Elena Moretti, Daniela Hadasch, Pol Bordas, Julien Bolmont, Gavin Rowell, Fabrizio Tavecchio, Anita Reimer, Elisa Prandini, Antonio Stamerra, Michele Doro, Christo Venter, F. Dazzi, Marek Jamrozy, Mireia Nievas Rosillo, Felix Spanier, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Fabian Schüssler, Gilles Fontaine, Uli Katz, Sergio Colafrancesco, Thomas Lohse, Daniel Kerszberg, Alessio Berti, Tarek Hassan, Priyadarshini Bangale, Daniel Guberman, Nigel Maxted, Mariangela Settimo, Régis Terrier, Oscar Blanch-Bigas, Massimo Persic, Josefa Becerra Gonzalez, Marcos López Moya, Włodzimierz Bednarek, Elisa Bernardini, Juan Cortina, Stefan Funk, Stefano Covino, Martin Will, Andrea Santangelo, Agnieszka Jacholkowska, Goetz Heinzelmann, Alicja Wierzcholska, Dmitry Zaborov, Sabrina Casanova, Bronisław Rudak, Julian Sitarek, Jacek Niemiec, Monica Vazquez Acosta, Jan Conrad, Cameron Rulten, Alicia López Oramas, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, David Berge, Barbara De Lotto, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Biswajit Banerjee, Lars Mohrmann, Monica Seglar-Arroyo, Dijana Dominis Prester, Samar Safi-Harb, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Paul T. O'Brien, Daniela Paoletti, Richard L. White, Nukri Komin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Michael Zacharias, M. Lemoine-Goumard, Matteo Perri, Scott Griffiths, Ulisses Barres de Almeida, Emma de Oña Wilhelmi, A. Djannati-Ataï, Julia Tjus, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, F. Ait Benkhali, I. Jung-Richardt, Inge L C van Soelen, Pere Munar-Adrover, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, X. Paredes-Fortuny
- 2018-12-14Francesco Longo, Alessandra Lamastra, Michele Peresano, Elena Moretti, Ciro Bigongiari, Giacomo Bonnoli, Fabrizio Tavecchio, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Stefano Gallozzi, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Michele Doro, Elisa Prandini, Martin Will, Juan Cortina, Marc Ribó, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Yoshiyuki Inoue, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Daniela Paoletti, Tarek Hassan, Mireia Nievas Rosillo, Victor Abelardo Acciari, Stefano Ansoldi, Carlos Delgado, Nikola Godinovic, Marina Manganaro, Sabrina Einecke, Daniel Guberman, Paolo Cumani, Ulisses Barres de Almeida, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, Alicia López Oramas, A. Arbet Engels, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, Monica Vazquez Acosta, Asunción Fernández-Barral
- 2018-02-15Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Michele Peresano, Sabrina Einecke, Andrzej Niedzwiecki, Tomislav Terzić, Markus Gaug, Daniela Hadasch, Dorota Sobczynska, Daniel Mazin, Marc Ribó, F. Dazzi, Dariusz Gora, Giacomo Bonnoli, Fabrizio Tavecchio, Antonio Stamerra, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Martin Will, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniela Paoletti, Elisa Prandini, Tarek Hassan, Mireia Nievas Rosillo, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Marina Manganaro, Elena Moretti, Daniel Guberman, Paolo Cumani, Matteo Perri, Ulisses Barres de Almeida, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, Monica Vazquez Acosta, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral
- 2017-08-14Michele Peresano, Paolo Cumani, Mireia Nievas Rosillo, Andrzej Niedzwiecki, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Julian Sitarek, Markus Gaug, Marc Ribó, Josefa Becerra Gonzalez, Lluís Font, Daniel Mazin, Dorota Sobczynska, Dariusz Gora, Giacomo Bonnoli, Elisa Prandini, Michele Doro, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Fabrizio Tavecchio, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Martin Will, Juan Cortina, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniela Paoletti, Tarek Hassan, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Daniel Guberman, Matteo Perri, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, Monica Vazquez Acosta, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral
- 2017-07-08Michele Peresano, Paolo Cumani, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Lluís Font, Daniel Mazin, Marc Ribó, Josefa Becerra Gonzalez, Dorota Sobczynska, Dariusz Gora, Giacomo Bonnoli, Elisa Prandini, Michele Doro, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Fabrizio Tavecchio, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Martin Will, Juan Cortina, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniela Paoletti, Tarek Hassan, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Daniel Guberman, Matteo Perri, Scott Griffiths, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, Monica Vazquez Acosta, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, X. Paredes-Fortuny, (The MAGIC Collaboration)
- 2017-06-08Michele Peresano, Paolo Cumani, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Lluís Font, Daniel Mazin, Marc Ribó, Josefa Becerra Gonzalez, Dorota Sobczynska, Dariusz Gora, Giacomo Bonnoli, Juri Poutanen, Elisa Prandini, Michele Doro, Thomas Bretz, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Fabrizio Tavecchio, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Martin Will, Juan Cortina, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniela Paoletti, Tarek Hassan, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Daniel Guberman, Matteo Perri, Scott Griffiths, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, Monica Vazquez Acosta, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, X. Paredes-Fortuny
- 2017-09-01Michele Peresano, Paolo Cumani, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Josefa Becerra Gonzalez, Lluís Font, Daniel Mazin, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Dariusz Gora, Giacomo Bonnoli, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Elisa Prandini, Michele Doro, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Daniela Hadasch, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Martin Will, Juan Cortina, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniela Paoletti, Tarek Hassan, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Daniel Guberman, Matteo Perri, Ulisses Barres de Almeida, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, Monica Vazquez Acosta, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral
- 2017-09Daniel Guberman, Paolo Cumani, Michele Peresano, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Dariusz Gora, Lluís Font, Daniel Mazin, Marc Ribó, Josefa Becerra Gonzalez, Dorota Sobczynska, Włodzimierz Bednarek, Giacomo Bonnoli, Fabrizio Tavecchio, Elisa Prandini, Michele Doro, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Martin Will, Juan Cortina, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniela Paoletti, Tarek Hassan, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Matteo Perri, Scott Griffiths, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, Monica Vazquez Acosta, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, X. Paredes-Fortuny
- 2017-07Daniel Guberman, Paolo Cumani, Michele Peresano, Victoria Grinberg, Felicia Krauß, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Dariusz Gora, Lluís Font, Daniel Mazin, Marc Ribó, Josefa Becerra Gonzalez, Dorota Sobczynska, Juri Poutanen, Włodzimierz Bednarek, Giacomo Bonnoli, Fabrizio Tavecchio, Elisa Prandini, Eduardo Ros, Thomas Bretz, Michele Doro, Jörn Wilms, Daniela Hadasch, Ulisses Barres de Almeida, Neil Gehrels, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Mireia Nievas Rosillo, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Martin Will, Juan Cortina, Monica Vazquez Acosta, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniela Paoletti, Tarek Hassan, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Matteo Perri, Matthias Kadler, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, X. Paredes-Fortuny
- 2017-07Emilia Järvelä, Daniel Guberman, Paolo Cumani, Michele Peresano, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Josefa Becerra Gonzalez, Dariusz Gora, Lluís Font, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Juri Poutanen, Giacomo Bonnoli, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Thomas Bretz, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Elisa Prandini, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Mireia Nievas Rosillo, Petar Temnikov, Wolfgang Rhode, Venkatessh Ramakrishnan, Venkatraman Ramakrishnan, Stefan Larsson, Martin Will, Alessio Berti, Tarek Hassan, Priyadarshini Bangale, Merja Tornikoski, Oscar Blanch-Bigas, Marcos López Moya, Massimo Persic, Daniel Mazin, Elisa Bernardini, Juan Cortina, Monica Vazquez Acosta, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniela Paoletti, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Svetlana Jorstad, Filippo D'Ammando, Matteo Perri, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, X. Paredes-Fortuny, Jose A. Acosta-Pulido
- 2017-06Paolo Cumani, Daniel Guberman, Michele Peresano, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Dariusz Gora, Lluís Font, Daniel Mazin, Marc Ribó, Josefa Becerra Gonzalez, Dorota Sobczynska, Juri Poutanen, Włodzimierz Bednarek, Giacomo Bonnoli, Fabrizio Tavecchio, Elisa Prandini, Thomas Bretz, Michele Doro, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Petar Temnikov, Martin Will, Juan Cortina, Monica Vazquez Acosta, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniela Paoletti, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Marina Manganaro, Matteo Perri, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2017-07Richard Pearson, Daniel Guberman, Michele Peresano, Maria Krause, Andrea Orlati, Moritz Hütten, Ralph Bird, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Josefa Becerra Gonzalez, Dariusz Gora, Marcos Santander, Lluís Font, Martin Pohl, Marc Ribó, Daniel Nieto, Dorota Sobczynska, Juri Poutanen, Włodzimierz Bednarek, Giacomo Bonnoli, Fabrizio Tavecchio, Iftach Sadeh, Eduardo Ros, Thomas Bretz, Massimo Villata, Elisa Prandini, Daniela Hadasch, Ulisses Barres de Almeida, Francesco Longo, Pietro Cassaro, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, J. Quinn, Gernot Maier, Thomas P. Krichbaum, Amanda Weinstein, Antonio Stamerra, Matteo Perri, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Petar Temnikov, Mireia Nievas Rosillo, Martin Will, Marcello Giroletti, Juan Cortina, Wei Cui, Antonino La Barbera, Lucy Fortson, Damir Lelas, Ivica Puljak, Alessio Berti, Andrea Cesarini, Yoichi Yatsu, Priyadarshini Bangale, Paolo Leto, Oscar Blanch-Bigas, Emmanouil Angelakis, Merja Tornikoski, Wystan Benbow, Marcos López Moya, Adam Nepomuk Otte, Daniel Mazin, Elisa Bernardini, Massimo Persic, Sara Buson, Avishek Chatterjee, Mark Gurwell, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Clive Dickinson, Scott Wakely, Nikola Godinovic, Elizabeth Jane Buckley-Geer, Elvira Covino, Riccardo Paoletti, Vassil Verguilov, Paul T. O'Brien, Elisa Kay Pueschel, Evgenia Kopatskaya, Kirill Sokolovsky, Matthias Kadler, D. Eisenacher Glawion, W. Max-Moerbeck, Dijana Dominis Prester, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny, Pier Giorgio Prada Moroni, Emma de Oña Wilhelmi, V. Fallah Ramazani, Asunción Fernández-Barral, N. Kelley-Hoskins, V. A. Hagen-Thorn, J. Ward Moody, Barbara De Lotto, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Biswajit Banerjee, Pedro Antoranz, Daria A. Morozova, Dmitry Blinov, Stefano Ansoldi, Hans Krimm
- 2017-02-23Michele Peresano, Vassil Verguilov, Mireia Nievas Rosillo, Felicia Krauß, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Dariusz Gora, Juri Poutanen, Lluís Font, Daniel Mazin, Marc Ribó, Josefa Becerra Gonzalez, Dorota Sobczynska, Giacomo Bonnoli, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Elisa Prandini, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Michele Doro, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Francesco Verrecchia, Antonio Stamerra, Matteo Perri, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Juan Cortina, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Sara Buson, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Daniel Guberman, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2017-04-25Daniel Guberman, Michele Peresano, Vassil Verguilov, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Josefa Becerra Gonzalez, Dariusz Gora, Juri Poutanen, Lluís Font, Marcos López Moya, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Giacomo Bonnoli, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Elisa Prandini, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Juan Cortina, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Sara Buson, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Matteo Perri, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-01Roberta Zanin, Michele Palatiello, Pere Munar-Adrover, Gianluca Giavitto, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Benito Marcote, Julian Sitarek, Markus Gaug, Lluís Font, Josefa Becerra Gonzalez, Giacomo Bonnoli, Marcos López Moya, Marc Ribó, Omar Tibolla, Dorota Sobczynska, Juan Cortina, Elisa Prandini, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Massimo Persic, Juri Poutanen, Antonio Stamerra, Petar Temnikov, Michele Doro, Stefano Covino, Thomas Bretz, Riccardo Paoletti, Daniela Hadasch, Sabrina Einecke, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Carlos Delgado, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Barbara De Lotto, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Oscar Blanch-Bigas, Maria Krause, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, Alicia López Oramas, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-01Roberta Zanin, Michele Palatiello, Pere Munar-Adrover, Gianluca Giavitto, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Benito Marcote, Julian Sitarek, Markus Gaug, Lluís Font, Josefa Becerra Gonzalez, Giacomo Bonnoli, Marcos López Moya, Marc Ribó, Omar Tibolla, Dorota Sobczynska, Juan Cortina, Elisa Prandini, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Massimo Persic, Juri Poutanen, Antonio Stamerra, Stefano Covino, Michele Doro, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Daniela Hadasch, Sabrina Einecke, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Barbara De Lotto, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Oscar Blanch-Bigas, Maria Krause, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, Alicia López Oramas, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-09Daniel Guberman, Vassil Verguilov, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Benito Marcote, Julian Sitarek, Markus Gaug, Josefa Becerra Gonzalez, Dariusz Gora, Marcos López Moya, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Juan Cortina, Juri Poutanen, Włodzimierz Bednarek, Giacomo Bonnoli, Fabrizio Tavecchio, Elisa Prandini, Petar Temnikov, Thomas Bretz, Riccardo Paoletti, Michele Doro, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Mireia Nievas Rosillo, Martin Will, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Sara Buson, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Priyadarshini Bangale, Dijana Dominis Prester, Biswajit Banerjee, Pedro Antoranz, Oscar Blanch-Bigas, Daniel Mazin, Elisa Bernardini, Massimo Persic, Daria A. Morozova, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Matteo Perri, Massimo Villata, Evgenia Kopatskaya, Emma de Oña Wilhelmi, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-03-28Daniel Guberman, Vassil Verguilov, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Benito Marcote, Julian Sitarek, Markus Gaug, Josefa Becerra Gonzalez, Dariusz Gora, Lluís Font, Marcos López Moya, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Giacomo Bonnoli, Juan Cortina, Juri Poutanen, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Elisa Prandini, Michele Doro, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Massimo Villata, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Francesco Verrecchia, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Sara Buson, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Filippo D'Ammando, Matteo Perri, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, W. Max-Moerbeck, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-03-09Venkatessh Ramakrishnan, Elisa Kay Pueschel, Vikram Rana, Daniel Guberman, Vassil Verguilov, Maria Krause, Ioannis Myserlis, Gernot Maier, Joni Tammi, Ralph Bird, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Benito Marcote, Dorota Sobczynska, Emmanouil Angelakis, Julian Sitarek, Matteo Cerruti, Markus Gaug, Juan Cortina, Marcos Santander, Lluís Font, Martin Pohl, Marcos López Moya, Marc Ribó, Daniel Nieto, Josefa Becerra Gonzalez, Kevin Meagher, Giacomo Bonnoli, Włodzimierz Bednarek, Allan Hornstrup, Fabrizio Tavecchio, Juri Poutanen, Elisa Prandini, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Massimo Villata, Michele Doro, Sunay Ibryamov, Sabrina Einecke, Francesco Longo, Matteo Perri, Amanda Weinstein, Francesco Verrecchia, Antonio Stamerra, Gianpiero Tagliaferri, C. Megan Urry, Barbara Biasuzzi, F. Dazzi, Mireia Nievas Rosillo, Martin Will, Wei Cui, Fiona A. Harrison, Antonino La Barbera, Lucy Fortson, didier barret, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Wolfgang Rhode, Evgenia Kopatskaya, Marco Ajello, David A. H. Buckley, Elvira Covino, Nikola Godinovic, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, Alicia López Oramas, X. Paredes-Fortuny, Pier Giorgio Prada Moroni, Kristin K. Madsen, Daniel Stern, David M. Alexander, Michael Pivovaroff, Simonetta Puccetti, Gustavo Augusto Martínez Botella, Oscar Blanch-Bigas, Daniel Mazin, Svetlana Jorstad, Vincenzo Pierro, Clive Dickinson, Jose A. Acosta-Pulido, W. Max-Moerbeck, J. Ward Moody, Barbara De Lotto, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Talvikki Hovatta, Priyadarshini Bangale, Mislav Baloković, Biswajit Banerjee, Pedro Antoranz, Merja Tornikoski, Wystan Benbow, Elisa Bernardini, Daria A. Morozova, H. Cynthia Chiang, Paolo Giommi, Dmitry Blinov, Stefano Ansoldi, Scott Griffiths, Vikas Joshi, Bing Zhang, Ulisses Barres de Almeida
- 2016-01Pere Munar-Adrover, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Benito Marcote, Julian Sitarek, Markus Gaug, Lluís Font, Josefa Becerra Gonzalez, Marcos López Moya, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Giacomo Bonnoli, Juan Cortina, Elisa Prandini, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Juri Poutanen, Michele Doro, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Ulisses Barres de Almeida, Francesco Longo, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, Barbara Biasuzzi, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Maria Krause, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, Alicia López Oramas, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-04-11Daniel Guberman, Vassil Verguilov, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Lluís Font, Josefa Becerra Gonzalez, Dariusz Gora, Marcos López Moya, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Giacomo Bonnoli, Juan Cortina, Juri Poutanen, Elisa Prandini, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Michele Doro, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, Barbara Biasuzzi, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Monica Vazquez Acosta, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Sara Buson, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-11Daniel Guberman, Michele Peresano, Vassil Verguilov, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Marcos López Moya, Josefa Becerra Gonzalez, Dariusz Gora, Lluís Font, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Juri Poutanen, Elisa Prandini, Włodzimierz Bednarek, Giacomo Bonnoli, Juan Cortina, Fabrizio Tavecchio, Michele Doro, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Sara Buson, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Matteo Perri, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-06-29Daniel Guberman, Michele Peresano, Vassil Verguilov, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Dariusz Gora, Lluís Font, Marcos López Moya, Marc Ribó, Josefa Becerra Gonzalez, Dorota Sobczynska, Juan Cortina, Juri Poutanen, Elisa Prandini, Włodzimierz Bednarek, Giacomo Bonnoli, Fabrizio Tavecchio, Michele Doro, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Sara Buson, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Matteo Perri, Ulisses Barres de Almeida, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-06-20Daniel Guberman, Vassil Verguilov, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Josefa Becerra Gonzalez, Dariusz Gora, Lluís Font, Marcos López Moya, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Giacomo Bonnoli, Juan Cortina, Juri Poutanen, Elisa Prandini, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Michele Doro, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Ulisses Barres de Almeida, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, Barbara Biasuzzi, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Antonino La Barbera, Jorge Casares Velázquez, Almudena Alonso Herrero, Damir Lelas, Ivica Puljak, Sara Buson, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, Alicia López Oramas, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-05-02Daniel Guberman, Vassil Verguilov, Mireia Nievas Rosillo, Elena Moretti, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Markus Gaug, Lluís Font, Josefa Becerra Gonzalez, Marcos López Moya, Marc Ribó, Dorota Sobczynska, Giacomo Bonnoli, Juan Cortina, Juri Poutanen, Elisa Prandini, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Michele Doro, Thomas Bretz, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Ulisses Barres de Almeida, Francesco Longo, Sabrina Einecke, Antonio Stamerra, Barbara Biasuzzi, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Antonino La Barbera, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, Alicia López Oramas, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, D. Garrido Terrats, X. Paredes-Fortuny
- 2016-12-22Daniel Guberman, Tarek Hassan, Paolo Cumani, Michele Peresano, Maria Krause, Mireia Nievas Rosillo, Moritz Hütten, Ralph Bird, Gernot Maier, Marina Manganaro, Tomislav Terzić, Andrzej Niedzwiecki, Julian Sitarek, Matteo Cerruti, Markus Gaug, Marcos Santander, Juri Poutanen, Lluís Font, Martin Pohl, Marcos López Moya, Marc Ribó, Daniel Nieto, Josefa Becerra Gonzalez, Kevin Meagher, Dorota Sobczynska, Dariusz Gora, Giacomo Bonnoli, Włodzimierz Bednarek, Fabrizio Tavecchio, Iftach Sadeh, Elisa Prandini, Petar Temnikov, Riccardo Paoletti, Michele Doro, Thomas Bretz, Daniela Hadasch, Francesco Longo, Barbara Biasuzzi, Sabrina Einecke, Amanda Weinstein, Antonio Stamerra, F. Dazzi, Wolfgang Rhode, Martin Will, Juan Cortina, Wei Cui, Monica Vazquez Acosta, Lucy Fortson, Damir Lelas, Ivica Puljak, Avishek Chatterjee, Barbara De Lotto, Stefano Covino, Lucio Angelo Antonelli, Ana Babic, Alan A. Hahn, Oscar Blanch-Bigas, Elizabeth Jane Buckley-Geer, Vincenzo Pierro, Gustavo Augusto Martínez Botella, Daniel Mazin, Paul T. O'Brien, Scott Wakely, Stefano Ansoldi, Nikola Godinovic, Elena Moretti, Elisa Kay Pueschel, Matteo Perri, Ulisses Barres de Almeida, Emma de Oña Wilhelmi, Dijana Dominis Prester, V. Fallah Ramazani, Pier Giorgio Prada Moroni, D. Eisenacher Glawion, Asunción Fernández-Barral, X. Paredes-Fortuny, Ignacio De La Calle Pérez
Date
Title
Authors
Human - wd:Q60046707