Jane Morrison
occupation: researcher
Articles 72
- 2020-04-01Takuya Hasegawa, Susan Scott, Chang Kee Jung, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Matthieu Licciardi, Arkadiusz Bubak, Mathieu Lamoureux, Marcela Batkiewicz, Lukas Koch, Stephen Dolan, Pau Novella, P Fernandez, Cristovao Vilela, Daniel Cherdack, Costas Andreopoulos, Yasuo Takeuchi, Marcin Ziembicki, Thorsten Lux, Andrzej Rychter, Georgios Christodoulou, Justyna Łagoda, Boris A. Popov, Giuliana Fiorillo, Balint Radics, Teppei Katori, Ewa Rondio, Krzysztof Zaremba, Alfons Weber, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Dean Karlen, Lucio Ludovici, Gianmaria Collazuol, Alexei Yuryevich Smirnov, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Antonio Ereditato, David Richard Hadley, Takashi Kobayashi, Masahiro Kuze, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Morgan O. Wascko, Lee Thompson, Tomoko Ariga, Jonathon Coleman, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Anthony Doyle, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Ciro Riccio, Andrea Longhin, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, Christos Touramanis, Georges Vasseur, Konstantinos Mavrokoridis, Edward Kearns, Tomasz Golan, Robert Kurjata, Jane Morrison, Ciro Pistillo, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini, P. Hamacher-Baumann, D. Bravo-Berguño, L. Molina Bueno
- 2020-01-21Xianguo Lu, P Fernandez, Daniel Cherdack, Balint Radics, Andrzej Rychter, Marcin Ziembicki, Teppei Katori, Boris A. Popov, Thorsten Lux, Takuya Hasegawa, Ewa Rondio, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Dean Karlen, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Matthieu Licciardi, Mathieu Lamoureux, Marcela Batkiewicz, Lukas Koch, Stephen Dolan, Pau Novella, Cristovao Vilela, Costas Andreopoulos, Georgios Christodoulou, Justyna Łagoda, Giuliana Fiorillo, Krzysztof Zaremba, Alfons Weber, Masashi Yokoyama, Lucio Ludovici, Gianmaria Collazuol, Alexei Yuryevich Smirnov, Jane Morrison, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Yuya Azuma, Stefania Bordoni, Antonio Ereditato, Takashi Kobayashi, Masahiro Kuze, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Nikhul Dev Patel, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Christopher Walter, Morgan O. Wascko, Yasuo Takeuchi, Lee Thompson, Tomoko Ariga, Jonathon Coleman, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Ciro Riccio, Mark Scott, Andrea Longhin, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, Christos Touramanis, Georges Vasseur, Konstantinos Mavrokoridis, Tarak Thakore, Edward Kearns, Tomasz Golan, Robert Kurjata, Ciro Pistillo, Takahiro Hiraki, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini, P. Hamacher-Baumann, L. Molina Bueno
- 2019-12-31Jens Kattge, Sandra M. Díaz, Susanne Tautenhahn, Gijsbert D A Werner, Tuomas Aakala, Mehdi Abedi, Alicia T. R, Acosta, George C Adamidis, Masahiro Aiba, Cécile H. Albert, Julio M Alcántara, Carolina Alcázar C, Izabela Aleixo, Hamada E. Ali, Christian Ammer, Carolyn G Anderson, Deborah M G Apgaua, Tia-Lynn Ashman, Greg Asner, Michael J Aspinwall, Owen K. Atkin, Isabelle Aubin, Lars Baastrup-Spohr, Khadijeh Bahalkeh, Michael Bahn, William John Baker, Jan Bakker, Dennis D Baldocchi, Jennifer L. Baltzer, Jos Barlow, Diego R Barneche, Zdravko Baruch, Denis Bastianelli, John J. Battles, William L Bauerle, Marijn Bauters, Michael Beckmann, Hans Beeckman, Carl Beierkuhnlein, Gavin Belfry, Michaël Belluau, Mirela Beloiu, Raquel Benavides, Lahcen Benomar, Mary Lee Berdugo-Lattke, Erika Bazzato, Rodrigo Bergamin, Joana Bergmann, Marcos B Carlucci, Logan T. Berner, Markus Bernhardt-Römermann, Christof Bigler, Anne D. Bjorkman, Carolina Casagrande Blanco, Benjamin Blonder, Dana Blumenthal, Kelly T Bocanegra-González, Pascal Boeckx, Katrin Böhning-Gaese, Laura Boisvert-Marsh, William J. Bond, Benjamin Bond-Lamberty, Arnoud Boom, Coline C F Boonman, Kauane Bordin, Elizabeth H. Boughton, Vanessa Boukili, Sandra Bravo, Marco Richard Brendel, Martin R. Broadley, Kerry A Brown, Helge Bruelheide, Federico Brumnich, Hans Henrik Bruun, David Bruy, Solveig Franziska Bucher, Nina Buchmann, Robert Buitenwerf, Daniel E Bunker, Sabina Burrascano, David F.R.P. Burslem, Bradley J. Butterfield, Chaeho Byun, Marcia C. M. Marques, Marina Scalon, Marco Caccianiga, Marc William Cadotte, Maxime Cailleret, James S Camac, J. Julio Camarero, Giandiego Campetella, Juan Antonio Campos, Roberto Canullo, Michele Carbognani, Fabio Carvalho, Fernando Casanoves, Bastien Castagneyrol, Jane A. Catford, Jeannine Cavender-Bares, Bruno Enrico Leone Cerabolini, Marco Cervellini, Eduardo Chacón-Madrigal, Kenneth Chapin, F. Stuart Chapin III, Stefano Chelli, Si-Chong Chen, Anping Chen, Paolo Cherubini, Francesco Chianucci, Brendan Choat, Kyong-Sook Chung, Milan Chytrý, Daniela Ciccarelli, Luisa Conti, David A. Coomes, Johannes H. C. Cornelissen, Will K. Cornwell, Piermaria Corona, Joseph M. Craine, Dylan J. Craven, Anikó Csecserits, Katarina Čufar, Matthias Cuntz, Ana Carolina da Silva, Kyla Dahlin, Matteo Dainese, Igor Dalke, Michele Dalle Fratte, Anh Tuan Dang-Le, Jiří Danihelka, Masako Dannoura, Samantha Dawson, Angel De Frutos, Jonathan R. De Long, Benjamin Dechant, Nicolas Delpierre, Géraldine Derroire, Arildo S Dias, Milton H Diaz-Toribio, Panayiotis G Dimitrakopoulos, Mark P. Dobrowolski, Pavel Dřevojan, Ning Dong, Leandro Duarte, Stefan Dullinger, Walter Durka, Olga Dymova, Anna E-Vojtkó, Rolf Lutz Eckstein, Hamid Ejtehadi, James J. Elser, Thaise Emilio, Kristine Engemann, Mohammad Bagher Erfanian, Adriane Esquivel-Muelbert, Marc Estiarte, Tomas F Domingues, William F Fagan, Jaime Fagúndez, Daniel Falster, Ying Fan, Emmanuele Farris, Fatih Fazlioglu, Yanhao Feng, Fernando Fernandez Mendez, Carlotta Ferrara, Joice Ferreira, Alessandra Tomaselli Fidelis, Jennifer Firn, Timothy J Flowers, Dan F.B. Flynn, Estelle Forey, Cristiane Forgiarini, Louis François, Marcelo Frangipani, Grégoire T Freschet, Ellen L. Fry, Nikolaos M. Fyllas, Guilherme G Mazzochini, Rachael V. Gallagher, Pablo García-Palacios, Verónica Gargaglione, Eric Garnier, Jose Luis Garrido, André Luís de Gasper, Guillermo Gea-Izquierdo, David J Gibson, Andrew N Gillison, Aelton B Giroldo, Sean M Gleason, Mariana Gliesch, Erika Gonzalez-Akre, Jose Luis Gonzalez-Andujar, Ana González-Robles, Bente Jessen Graae, Elena Granda, Sarah Graves, Thomas Gregor, Nicolas Gross, Greg R. Guerin, Alvaro G Gutiérrez, Lillie Haddock, Jefferson S. Hall, Alain Hambuckers, Wenxuan Han, Sandy P. Harrison, Joseph E Hawes, Peng-Cheng He, J. Mason Heberling, Aveliina Helm, Bruno Hérault, Ana-Maria Hereş, Katharina Herz, Myriam Heuertz, Peter Hietz, Pedro Higuchi, Andrew L Hipp, Maria Hock, J. Aaron Hogan, Karen D. Holl, Olivier Honnay, Enqing Hou, Nate Hough-Snee, Knut Anders Hovstad, Tomoaki Ichie, Boris Igić, Estela Illa, Marney E Isaac, Masae Iwamoto Ishihara, Leonid Ivanov, Larissa A Ivanova, Colleen M. Iversen, Jordi Izquierdo Figarola, Rob Jackson, Benjamin Jackson, Hervé Jactel, Andrzej M. Jagodziński, Steven Jansen, Thomas Jenkins, Anke Jentsch, Guo-Feng Jiang, Jesper Liengaard Johansen, David Johnson, Eric J. Jokela, Carlos A Joly, Gregory J. Jordan, Grant Stuart Joseph, Decky I Junaedi, Robert R Junker, Eric Justes, Jeffrey M Kane, Zdeněk Kaplan, Teja Kattenborn, Elizabeth Kearsley, Anne Kempel, Tanaka Kenzo, Mohammed I Khalil, Nicole L Kinlock, Daniel Kissling, Kaoru Kitajima, Thomas Kitzberger, Rasmus Kjøller, Tamir Klein, Michael Kleyer, Jitka Klimešová, Joice Klipel, Brian Kloeppel, Takashi Kohyama, Fumito Koike, Johannes Kollmann, Kimberly La Pierre, Christian König, Nathan J.B. Kraft, Koen Kramer, Holger Kreft, Ingolf Kühn, Dushan P Kumarathunge, Jonas Kuppler, Hiroko Kurokawa, Yoko Kurosawa, Shem Kuyah, Jean-Paul Laclau, Eric Lamb, Andrea Lamprecht, Daniel J. Larkin, Daniel C. Laughlin, Yoann Le Bagousse-Pinguet, Guerric le Maire, Peter C le Roux, Elizabeth le Roux, Tali D Lee, Frederic Lens, Simon L. Lewis, Yuanzhi Li, Jeremy W Lichstein, Jun Ying Lim, Juan C Linares, Daijun Liu, Udayangani Liu, Madelon Lohbeck, Álvaro López-García, Gabriela Lopez-Gonzalez, Zdeňka Lososová, Frédérique Louault, Balázs András Lukács, Michele Lussu, Camilla Maciel Rabelo Pereira, Vincent Maire, Annikki Mäkelä, Harri Mäkinen, Ana C.M. Malhado, Azim Mallik, Pete Manning, Stefano Manzoni, Zuleica Marchetti, Vinícius Marcilio-Silva, Eric Marcon, Michela Marignani, Lars Markesteijn, Adam R Martin, Cristina Martínez-Garza, Jordi Martínez-Vilalta, Tereza Mašková, Kelly E Mason, Itay Mayrose, James K McCarthy, M. Luke McCormack, Katherine A McCulloh, Ian R McFadden, Mara Y McPartland, Belinda Medlyn, Zia Mehrabi, Patrick Meir, Felipe P.L. Melo, Maurizio Mencuccini, Céline Meredieu, Julie Messier, Sean T. Michaletz, Chrysanthi Z Michelaki, Rubén Milla, Jesse E.D. Miller, Vanessa Minden, Ray Ming, Karel Mokany, Angela T. Moles, Attila Molnár, Jane Molofsky, Arnaud Monty, Alvaro Moreno-Martínez, Marco Moretti, Akira S. Mori, Shigeta Mori, Dave Morris, Jane Morrison, Ladislav Mucina, Christopher D Muir, Sandra C. Müller, François Munoz, Isla Myers‐Smith, Balachandran Natesan, Luka Negoita, Andrew S. Nelson, Eike Lena Neuschulz, Jian Ni, Georg Niedrist, Ülo Niinemets, Rachael H. Nolan, Henning Nottebrock, Yann Nouvellon, Alexander Novakovskiy, Kristin Odden Nystuen, Kevin O'Hara, Andrew O'Reilly Nugent, Simon Oakley, Walter Oberhuber, Toshiyuki Ohtsuka, Ricardo Oliveira, Kinga Öllerer, Mark E Olson, Vladimir G Onipchenko, Yusuke Onoda, Renske E. Onstein, Ivika Ostonen-Märtin, Gianluigi Ottaviani, Sarah Otto, Gerhard Overbeck, Wim A. Ozinga, C. E. Timothy Paine, Robin J Pakeman, Aristotelis C Papageorgiou, Meelis Pärtel, Susana Paula, Juraj Paule, Harald Pauli, Juli G. Pausas, Begoña Peco, Josep Peñuelas, Antonio Perea, Pablo Luis Peri, Ana Carolina Petisco-Souza, Alessandro Petraglia, Any Mary Petritan, Oliver L. Phillips, Simon Pierce, Valerio Pillar, Jan Pisek, Hendrik Poorter, Angelika Portsmuth, Peter Poschlod, Austin Powell, Sally Power, Giacomo Puglielli, Petr Pyšek, Valerie Raevel, Courtenay A Ray, Peter B. Reich, Douglas E B Reid, Maxime Réjou-Méchain, Víctor Resco de Dios, Sabina Ribeiro, Sarah Richardson, Matthias C. Rillig, Fiamma Riviera, Elisabeth M R Robert, Bjorn J.M. Robroek, Adam B Roddy, Arthur Vinicius Rodrigues, Alistair Rogers, Emily J Rollinson, Victor Rolo, Christine Römermann, Dina A Ronzhina, Christiane Roscher, Julieta A. Rosell, Milena Fermina Rosenfield, Christian Rossi, David B. Roy, Samuel Royer-Tardif, Nadja Rüger, Ricardo Ruiz-Peinado, Sabine B Rumpf, Masahiro Ryo, Lawren Sack, Beatriz Salgado-Negret, Roberto Salguero-Gómez, Ignacio Santa-Regina, Ana Carolina Santacruz-García, Joaquim Santos, Jordi Sardans, Brandon Schamp, Michael Scherer-Lorenzen, Matthias Schleuning, Bernhard Schmid, Marco Schmidt, Sylvain Schmitt, Julio V Schneider, Simon D. Schowanek, Julian Schrader, Franziska Schrodt, Frank M Schurr, Galia Selaya Garvizu, Marina Semchenko, Julia C Sfair, Christine S. Sheppard, Serge N. Sheremetiev, Satomi Shiodera, Bill Shipley, Tanvir Ahmed Shovon, Alrun Siebenkäs, Carlos A. Sierra, Vasco Silva, Mateus Silva, Tommaso Sitzia, Henrik Sjöman, Martijn Slot, Nick Smith, Darwin Sodhi, Pamela S. Soltis, Douglas E. Soltis, Ben Somers, Grégory Sonnier, Mia Vedel Sørensen, Enio E. Sosinski, Nadejda Soudzilovskaia, Alexandre F Souza, Marko J. Spasojevic, Marta Gaia Sperandii, Amanda B Stan, James C. Stegen, Klaus Steinbauer, Jörg G Stephan, Dejan B Stojanovic, Tanya Strydom, Jens-Christian Svenning, Ivana Svitková, Marek Svitok, Miroslav Svoboda, Nathan G. Swenson, Marcelo Tabarelli, Kentaro Takagi, Ulrike Tappeiner, Rubén Tarifa, Simon Taugourdeau, Çağatay Tavşanoğlu, Mariska te Beest, Leho Tedersoo, Nelson Thiffault, Dominik Thom, Evert Thomas, Peter Thornton, Wilfried Thuiller, Lubomír Tichý, David T. Tissue, Mark G. Tjoelker, David Y P Tng, Joseph A Tobias, Péter Török, Tonantzin Tarin, Jose M. Torres-Ruiz, Béla Tóthmérész, Martina Treurnicht, Franck Trolliet, Volodymyr Trotsiuk, James L Tsakalos, Ioannis Tsiripidis, Vladimir Usoltsev, Matthew A Vadeboncoeur, Fernando Valladares, Jana C. Vamosi, Peter M. van Bodegom, Michiel van Breugel, Elisa Van Cleemput, Stephni van der Merwe, Masha T. Van der Sande, Mark van Kleunen, Koenraad Van Meerbeek, Kim André Vanselow, Laura Varone, Maribel Yesenia Vasquez Valderrama, Kiril Vassilev, Mark Vellend, Erik J Veneklaas, Hans Verbeeck, Kris Verheyen, Alexander Christian Vibrans, Ima Célia Guimarães Vieira, Jaime Villacís, Cyrille Violle, Katrin Wagner, Anthony P. Walker, Martyn Waller, Han Wang, Feng Wang, Weiqi Wang, Harry Watkins, James T Weedon, Liping Wei, Patrick Weigelt, Evan Weiher, Aidan W Wells, Camilla Wellstein, Mark Westoby, Philip J White, Mathew R Williams, Mathew Williams, Daniel E. Winkler, Ian J. Wright, S. Joseph Wright, Justin P. Wright, Bruno X Pinho, Fabiano A Ximenes, Toshihiro Yamada, Keiko Yamaji, Ruth Yanai, Amy E. Zanne, David Zelený, Jingming Zheng, Ji Zheng, Kasia Ziemińska, Chad R. Zirbel, Irié C Zobi, Gerhard Zotz, Markus Reichstein, Michelle Cailin Mack, Joris P. G. M. Cromsigt, Matthew S. Waldram, Bernhard Schuldt, Ute Jandt, Colleen L Seymour, Lluís Coll, John Dransfield, Frank Sterck, Thomas Hickler, Sandra Lavorel, Brian McGill, Pierre Meerts, Gislene Ganade, Bastian Göldel, Fons van der Plas, Johannes M H Knops, Stefan Klotz, Benjamin Komac, Gerhard Bönisch, Bernard Amiaud, Andrew J. Kerkhoff, Lenka Moravcová, Anna T. Pahl, Ken A Thompson, Madhur Anand, Christian Wirth, Sophie Gachet, Joan Llusià, Kátia Zanini, Benjamin Yguel, Georg Zizka, Mariano M Amoroso, Marie R Coyea, Ilona Mészáros, Juha M Metsaranta, Maria Laura Suárez, Alana R. Westwood, Johannes Ransijn, Wesley N Hattingh, Catherine Potvin, Graciela Rusch, Marco Patacca, Angelica Vårhammar, Stefan Hempel, Yun-Peng Zhao, Remko A. Duursma, Chris J Blackman, Ulrich Weber, Sandra Müller, Jingyun Fang, Rebecca Montgomery, Emily Swaine, Timothy R. Baker, Mark C Vanderwel, Pandi Vivek, Andres Gonzalez-Melo, Stephanie A. Bohlman, Cedric Frenette-Dussault, Anja Rammig, Niels P R Anten
- 2019-12-30Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Matthieu Licciardi, Arkadiusz Bubak, Mathieu Lamoureux, Marcela Batkiewicz, Lukas Koch, Stephen Dolan, Pau Novella, P Fernandez, Cristovao Vilela, Thorsten Lux, Andrzej Rychter, Daniel Cherdack, Costas Andreopoulos, Balint Radics, Marcin Ziembicki, Georgios Christodoulou, Akitaka Ariga, Justyna Łagoda, Boris A. Popov, Giuliana Fiorillo, Teppei Katori, Takuya Hasegawa, Ewa Rondio, Krzysztof Zaremba, Alfons Weber, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Dean Karlen, Lucio Ludovici, Gianmaria Collazuol, Alexei Yuryevich Smirnov, Jane Morrison, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Antonio Ereditato, Takashi Kobayashi, Masahiro Kuze, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Morgan O. Wascko, Yasuo Takeuchi, Lee Thompson, Jonathon Coleman, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Ciro Riccio, Mark Scott, Andrea Longhin, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, Christos Touramanis, Georges Vasseur, Konstantinos Mavrokoridis, Edward Kearns, Tomasz Golan, Robert Kurjata, Ciro Pistillo, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini, P. Hamacher-Baumann, D. Bravo-Berguño, L. Molina Bueno
- 2019-09-01Matthieu Licciardi, Mathieu Lamoureux, Marcela Batkiewicz, Lukas Koch, P Fernandez, Stephen Dolan, Pau Novella, Georgios Christodoulou, Cristovao Vilela, Thorsten Lux, Daniel Cherdack, Andrzej Rychter, Marcin Ziembicki, Akitaka Ariga, Justyna Łagoda, Boris A. Popov, Costas Andreopoulos, Giuliana Fiorillo, Teppei Katori, Takuya Hasegawa, Ewa Rondio, Krzysztof Zaremba, Alfons Weber, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Dean Karlen, Lucio Ludovici, Gianmaria Collazuol, Alexei Yuryevich Smirnov, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Yuya Azuma, Antonio Ereditato, David Richard Hadley, Takashi Kobayashi, Masahiro Kuze, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Morgan O. Wascko, Yasuo Takeuchi, Lee Thompson, Jonathon Coleman, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Ciro Riccio, Mark Scott, Andrea Longhin, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, Christos Touramanis, Georges Vasseur, Konstantinos Mavrokoridis, Edward Kearns, Tomasz Golan, Robert Kurjata, Jane Morrison, Ciro Pistillo, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini, P. Hamacher-Baumann
- 2019-09-10Matthieu Licciardi, Mark Scott, Mathieu Lamoureux, Marcela Batkiewicz, Lukas Koch, P Fernandez, Stephen Dolan, Pau Novella, Georgios Christodoulou, Cristovao Vilela, Andrzej Rychter, Daniel Cherdack, Yasuo Takeuchi, Balint Radics, Marcin Ziembicki, Akitaka Ariga, Justyna Łagoda, Boris A. Popov, Costas Andreopoulos, Giuliana Fiorillo, Thorsten Lux, Teppei Katori, Takuya Hasegawa, Ewa Rondio, Krzysztof Zaremba, Alfons Weber, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Dean Karlen, Lucio Ludovici, Jonathon Coleman, Gianmaria Collazuol, Alexei Yuryevich Smirnov, Jane Morrison, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Yuya Azuma, Antonio Ereditato, Takashi Kobayashi, Masahiro Kuze, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Morgan O. Wascko, Lee Thompson, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Ciro Riccio, Andrea Longhin, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, Christos Touramanis, Georges Vasseur, Konstantinos Mavrokoridis, Tarak Thakore, Edward Kearns, Tomasz Golan, Robert Kurjata, Ciro Pistillo, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini, P. Hamacher-Baumann, L. Molina Bueno
- 2019-04-30Matthieu Licciardi, Yasuhiro Nakajima, Mark Scott, Mathieu Lamoureux, Marcela Batkiewicz, P Fernandez, Stephen Dolan, Pau Novella, Georgios Christodoulou, Cristovao Vilela, Akira Konaka, Daniel Cherdack, Thorsten Lux, Andrzej Rychter, Yasuo Takeuchi, Balint Radics, Marcin Ziembicki, Ken Sakashita, Akitaka Ariga, Justyna Łagoda, Boris A. Popov, Costas Andreopoulos, Giuliana Fiorillo, Teppei Katori, Takuya Hasegawa, Ewa Rondio, Andrea Longhin, Krzysztof Zaremba, Alfons Weber, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Dean Karlen, Lucio Ludovici, Jonathon Coleman, Gianmaria Collazuol, Alexei Yuryevich Smirnov, Lukas Koch, Jane Morrison, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Yuya Azuma, Antonio Ereditato, Takashi Kobayashi, Masahiro Kuze, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Morgan O. Wascko, Lee Thompson, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Ciro Riccio, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, Christos Touramanis, Georges Vasseur, Konstantinos Mavrokoridis, Edward Kearns, Tomasz Golan, Robert Kurjata, Ciro Pistillo, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini, P. Hamacher-Baumann, L. Molina Bueno
- 2019-06-20Pierre Lasorak, Mark Scott, Matthieu Licciardi, Mathieu Lamoureux, Marcela Batkiewicz, Lukas Koch, P Fernandez, Stephen Dolan, Pau Novella, Georgios Christodoulou, Cristovao Vilela, Andrzej Rychter, Akira Konaka, Daniel Cherdack, Costas Andreopoulos, Yasuo Takeuchi, Marcin Ziembicki, Akitaka Ariga, Teppei Katori, Justyna Łagoda, Boris A. Popov, Giuliana Fiorillo, Thorsten Lux, Takuya Hasegawa, Ewa Rondio, Krzysztof Zaremba, Alfons Weber, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Dean Karlen, Lucio Ludovici, Jonathon Coleman, Gianmaria Collazuol, Alexei Yuryevich Smirnov, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Yuya Azuma, Antonio Ereditato, David Richard Hadley, Takashi Kobayashi, Masahiro Kuze, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Morgan O. Wascko, Lee Thompson, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Ciro Riccio, Andrea Longhin, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, Christos Touramanis, Georges Vasseur, Konstantinos Mavrokoridis, Edward Kearns, Tomasz Golan, Robert Kurjata, Jane Morrison, Ciro Pistillo, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini, P. Hamacher-Baumann
- 2018-01-08Matthieu Licciardi, Mathieu Lamoureux, Lukas Koch, Sergey Suvorov, Stephen Dolan, Ciro Riccio, Cristovao Vilela, Artur Shaikhiev, Marcela Batkiewicz, Takahiro Hiraki, Tomasz Golan, Justyna Łagoda, Teppei Katori, Robert Kurjata, Marcin Ziembicki, Ciro Pistillo, Yasuo Takeuchi, Krzysztof Zaremba, Lucio Ludovici, Edward Kearns, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Jonathon Coleman, Antonio Ereditato, Gianmaria Collazuol, Tomasz Wachala, Takuya Hasegawa, Yōichirō Suzuki, Stefania Bordoni, Francesca Di Lodovico, Scott Johnson, Georges Vasseur, Ko Abe, Susan Scott, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Pierre Lasorak, Tarak Thakore, Konstantinos Mavrokoridis, Pau Novella, Georgios Christodoulou, Akira Konaka, Daniel Cherdack, Andrzej Rychter, Akitaka Ariga, Boris A. Popov, Costas Andreopoulos, Ewa Rondio, Andrea Longhin, Alfons Weber, Masashi Yokoyama, Dean Karlen, Jane Morrison, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Takashi Kobayashi, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Nikhul Dev Patel, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Christopher Walter, Morgan O. Wascko, Lee Thompson, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Giuliana Fiorillo, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini
- 2018-02-02Matthieu Licciardi, Mathieu Lamoureux, Lukas Koch, Sergey Suvorov, Stephen Dolan, Ciro Riccio, Cristovao Vilela, Artur Shaikhiev, Marcela Batkiewicz, Takahiro Hiraki, Tomasz Golan, Andrzej Rychter, Michel Sorel, Alexander Korzenev, Teppei Katori, Robert Kurjata, Marcin Ziembicki, Ciro Pistillo, Yasuo Takeuchi, Krzysztof Zaremba, Lucio Ludovici, Edward Kearns, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Jonathon Coleman, Antonio Ereditato, Gianmaria Collazuol, Tomasz Wachala, Takuya Hasegawa, Yōichirō Suzuki, Stefania Bordoni, Christos Touramanis, Francesca Di Lodovico, Scott Johnson, Georges Vasseur, Ko Abe, Dario Autiero, Susan Scott, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Pierre Lasorak, Tarak Thakore, Konstantinos Mavrokoridis, Pau Novella, Georgios Christodoulou, Akira Konaka, Daniel Cherdack, Akitaka Ariga, Justyna Łagoda, Boris A. Popov, Costas Andreopoulos, Michał Dziewiecki, Ewa Rondio, Andrea Longhin, Mamoru Yamamoto, Alfons Weber, Jane Morrison, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Silvestro Di Luise, Takashi Kobayashi, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Nikhul Dev Patel, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Christopher Walter, Morgan O. Wascko, Hiromi Yokoyama, R. Jeffrey Wilkes, Lee Thompson, Dean Karlen, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, P. Bartet-Friburg, Margherita Buizza Avanzini
- 2018-08-09Matthieu Licciardi, Ciro Riccio, Takahiro Hiraki, Tomasz Golan, Robert Kurjata, Marcin Ziembicki, Ciro Pistillo, Yasuo Takeuchi, Krzysztof Zaremba, Edward Kearns, Takuya Hasegawa, Yōichirō Suzuki, Stefania Bordoni, Agnieszka Zalewska, Francesca Di Lodovico, Scott Johnson, Georges Vasseur, Ko Abe, Marcela Batkiewicz, Susan Scott, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Pierre Lasorak, Xianguo Lu, Tarak Thakore, Mathieu Lamoureux, Lukas Koch, Stephen Dolan, Konstantinos Mavrokoridis, Pau Novella, Georgios Christodoulou, Cristovao Vilela, Akira Konaka, Andrzej Rychter, Akitaka Ariga, Justyna Łagoda, Boris A. Popov, Costas Andreopoulos, Giuliana Fiorillo, Teppei Katori, Ewa Rondio, Andrea Longhin, Alfons Weber, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Dean Karlen, Lucio Ludovici, Jonathon Coleman, Gianmaria Collazuol, Alexei Yuryevich Smirnov, Jane Morrison, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Yuya Azuma, Antonio Ereditato, Takashi Kobayashi, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Christopher Walter, Morgan O. Wascko, Lee Thompson, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Daniel Cherdack, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini, P. Hamacher-Baumann
- 2018-07-30Matthieu Licciardi, Mathieu Lamoureux, Ciro Riccio, Cristovao Vilela, Takahiro Hiraki, Tomasz Golan, Teppei Katori, Robert Kurjata, Marcin Ziembicki, Ciro Pistillo, Yasuo Takeuchi, Krzysztof Zaremba, Edward Kearns, Antonio Ereditato, Takuya Hasegawa, Yōichirō Suzuki, Stefania Bordoni, Agnieszka Zalewska, Francesca Di Lodovico, Scott Johnson, Georges Vasseur, Ko Abe, Marcela Batkiewicz, Susan Scott, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Pierre Lasorak, Tarak Thakore, Lukas Koch, Stephen Dolan, Konstantinos Mavrokoridis, Pau Novella, Georgios Christodoulou, Akira Konaka, Daniel Cherdack, Costas Andreopoulos, Andrzej Rychter, Akitaka Ariga, Justyna Łagoda, Boris A. Popov, Giuliana Fiorillo, Ewa Rondio, Andrea Longhin, Alfons Weber, Stefan Roth, Dean Karlen, Lucio Ludovici, Jonathon Coleman, Gianmaria Collazuol, Alexei Yuryevich Smirnov, Jane Morrison, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Yuya Azuma, Takashi Kobayashi, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Christopher Walter, Morgan O. Wascko, Hiromi Yokoyama, Lee Thompson, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini, P. Hamacher-Baumann
- 2018-10-01Margherita Buizza Avanzini, Daniel Cherdack, Georgios Christodoulou, Gianmaria Collazuol, Thomas James Dealtry, Francesca Di Lodovico, P Fernandez, Giuliana Fiorillo, Tomasz Golan, Takuya Hasegawa, Dean Karlen, Teppei Katori, Lukas Koch, Akira Konaka, Laura Lee Kormos, Robert Kurjata, Matthew David Lawe, Andrea Longhin, Xianguo Lu, Kevin Scott McFarland, Yasuhiro Nakajima, Jaroslaw Andrzej Nowak, Helen Mary O'Keeffe, Boris A. Popov, Peter Neil Ratoff, Ewa Rondio, Stefan Roth, Alan Cosimo Ruggeri, Andrzej Rychter, Mark Scott, Jan Sobczyk, Tarak Thakore, Masashi Yokoyama, Krzysztof Zaremba, Chang Kee Jung, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Matthieu Licciardi, Pierre Lasorak, Mathieu Lamoureux, Marcela Batkiewicz, Stephen Dolan, Konstantinos Mavrokoridis, Pau Novella, Cristovao Vilela, Marcin Ziembicki, Akitaka Ariga, Justyna Łagoda, Costas Andreopoulos, Alexei Yuryevich Smirnov, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Yuya Azuma, Antonio Ereditato, David Richard Hadley, Takashi Kobayashi, Masahiro Kuze, Luis Labarga, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Erez Reinherz-Aronis, Morgan O. Wascko, Yasuo Takeuchi, Lee Thompson, Jonathon Coleman, Fergus F. Wilson, Lucio Ludovici, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Ciro Riccio, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Artur Shaikhiev, Sergey Suvorov, Tomasz Wachala, Christos Touramanis, Georges Vasseur, Edward Kearns, Jane Morrison, Ciro Pistillo, Agnieszka Zalewska, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, P. Hamacher-Baumann
- 2017-11-21Matthieu Licciardi, Mathieu Lamoureux, Lukas Koch, Sergey Suvorov, Stephen Dolan, Ciro Riccio, Cristovao Vilela, Artur Shaikhiev, Marcela Batkiewicz, Takahiro Hiraki, Tomasz Golan, Justyna Łagoda, Teppei Katori, Robert Kurjata, Marcin Ziembicki, Ciro Pistillo, Yasuo Takeuchi, Krzysztof Zaremba, Lucio Ludovici, Edward Kearns, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Jonathon Coleman, Antonio Ereditato, Gianmaria Collazuol, Tomasz Wachala, Takuya Hasegawa, Tarak Thakore, Yōichirō Suzuki, Stefania Bordoni, Francesca Di Lodovico, Scott Johnson, Georges Vasseur, Ko Abe, Susan Scott, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Jane Morrison, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Takashi Kobayashi, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Nikhul Dev Patel, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Christopher Walter, Morgan O. Wascko, Lee Thompson, Tomoko Ariga, Dean Karlen, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Andrea Longhin, Daniel Cherdack, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Giuliana Fiorillo, Alfons Weber, Konstantinos Mavrokoridis, Boris A. Popov, Ewa Rondio, Andrzej Rychter, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini
- 2017-09-05Matthieu Licciardi, Simon Bienstock, Mathieu Lamoureux, Lukas Koch, Sergey Suvorov, Stephen Dolan, Ciro Riccio, Cristovao Vilela, Artur Shaikhiev, Marcela Batkiewicz, Takahiro Hiraki, Tomasz Golan, Justyna Łagoda, Teppei Katori, Robert Kurjata, Marcin Ziembicki, Ciro Pistillo, Yasuo Takeuchi, Krzysztof Zaremba, Lucio Ludovici, Edward Kearns, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Jonathon Coleman, Antonio Ereditato, Gianmaria Collazuol, Tomasz Wachala, Takuya Hasegawa, Yōichirō Suzuki, Stefania Bordoni, Francesca Di Lodovico, Scott Johnson, Georges Vasseur, Ko Abe, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Jane Morrison, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Takashi Kobayashi, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Nikhul Dev Patel, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Christopher Walter, Morgan O. Wascko, Hiromi Yokoyama, Lee Thompson, Tomoko Ariga, Dean Karlen, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Mark Scott, Andrea Longhin, Daniel Cherdack, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Alfons Weber, Konstantinos Mavrokoridis, Boris A. Popov, Ewa Rondio, Andrzej Rychter, Tarak Thakore, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, Margherita Buizza Avanzini
- 2017-06-29Matthieu Licciardi, Mathieu Lamoureux, Lukas Koch, Sergey Suvorov, Stephen Dolan, Ciro Riccio, Cristovao Vilela, Artur Shaikhiev, Konstantinos Mavrokoridis, Marcela Batkiewicz, Takahiro Hiraki, Tomasz Golan, Justyna Łagoda, Michel Sorel, Alexander Korzenev, Teppei Katori, Robert Kurjata, Marcin Ziembicki, Ciro Pistillo, Yasuo Takeuchi, Krzysztof Zaremba, Lucio Ludovici, Edward Kearns, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Jonathon Coleman, Antonio Ereditato, Gianmaria Collazuol, Tomasz Wachala, Takuya Hasegawa, Yōichirō Suzuki, Stefania Bordoni, Christos Touramanis, Francesca Di Lodovico, Scott Johnson, Georges Vasseur, Ko Abe, Dario Autiero, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Jane Morrison, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Silvestro Di Luise, Takashi Kobayashi, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Nikhul Dev Patel, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Christopher Walter, Morgan O. Wascko, R. Jeffrey Wilkes, Lee Thompson, Tomoko Ariga, Dean Karlen, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Mark Scott, Andrea Longhin, Daniel Cherdack, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Michał Dziewiecki, Alfons Weber, Boris A. Popov, Ewa Rondio, Andrzej Rychter, Tarak Thakore, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, P. Bartet-Friburg, Margherita Buizza Avanzini
- 2017-07-31Matthieu Licciardi, Simon Bienstock, Mathieu Lamoureux, Lukas Koch, Sergey Suvorov, Stephen Dolan, Ciro Riccio, Cristovao Vilela, Artur Shaikhiev, Konstantinos Mavrokoridis, Marcela Batkiewicz, Takahiro Hiraki, Tomasz Golan, Justyna Łagoda, Michel Sorel, Alexander Korzenev, Teppei Katori, Robert Kurjata, Marcin Ziembicki, Ciro Pistillo, Yasuo Takeuchi, Krzysztof Zaremba, Lucio Ludovici, Edward Kearns, Masashi Yokoyama, Stefan Roth, Agnieszka Zalewska, Jonathon Coleman, Antonio Ereditato, Gianmaria Collazuol, Tomasz Wachala, Takuya Hasegawa, Yōichirō Suzuki, Stefania Bordoni, Christos Touramanis, Francesca Di Lodovico, Scott Johnson, Georges Vasseur, Ko Abe, Dario Autiero, Henry W. Sobel, Takaaki Kajita, Jane Morrison, Damon Hansen, Sara Bolognesi, Alain Blondel, Takashi Kobayashi, Kenzo Nakamura, Vittorio Paolone, Nikhul Dev Patel, Peter Neil Ratoff, Erez Reinherz-Aronis, Christopher Walter, Morgan O. Wascko, R. Jeffrey Wilkes, Lee Thompson, Tomoko Ariga, Dean Karlen, Kevin Scott McFarland, Jan Sobczyk, Fergus F. Wilson, Blair Jamieson, Toshiyuki Iwamoto, Alysia Marino, Mark Scott, Andrea Longhin, Daniel Cherdack, Kirsty Duffy, Biagio Rossi, Michał Dziewiecki, Alfons Weber, Boris A. Popov, Ewa Rondio, Andrzej Rychter, Tarak Thakore, E. S. Pinzon Guerra, S. Emery-Schrenk, M. Posiadala-Zezula, P. Bartet-Friburg, Margherita Buizza Avanzini
- 2013-12-13Lucia Marchetti, Nicholas Seymour, Julie Wardlow, Mattia Vaccari, Douglas Scott, Luca Conversi, Denis Burgarella, Véronique Buat, Hervé Aussel, Matthieu Béthermin, Helmut Dannerbauer, Rob Ivison, Michael Rowan-Robinson, Alessandro Boselli, Eduardo Ibar Plasser, Asantha Cooray, Caitlin Casey, Dominik Riechers, Duncan Farrah, Alain Omont, Frank Bertoldi, David Shupe, Alberto Franceschini, Joaquin Vieira, Dimitra Rigopoulou, Jane Morrison, Mark Gurwell, T. P. Ellsworth-Bowers, C. Darren Dowell, Gonzalo Martínez-Navajas, Nicolas Laporte, John-David Smith, Richard Pearson, Anastasios Papageorgiou
- 2012Véronique Buat, Stephen Eales, Denis Burgarella, Kate Isaak, Hervé Aussel, Joaquin Vieira, Dimitra Rigopoulou, Nicholas Seymour, Mattia Vaccari, Lucia Marchetti, David Elbaz, Jane Morrison, Michael Rowan-Robinson, Douglas Scott, James Scott Dunlop, Rob Ivison, Alessandro Boselli, Luca Conversi, Asantha Cooray, Guilaine Lagache, Suzanne Madden, Alain Omont, Julie Wardlow, John-David Smith, Richard Pearson, Sean N. Raymond, Alberto Franceschini
- 2011-12-22Roger Leiton, Kalliopi Dasyra, Georgios Magdis, Bruno Altieri, Vassilis Charmandaris, Emanuele Daddi, Douglas Scott, Denis Burgarella, Véronique Buat, David Elbaz, Hervé Aussel, Mauro Giavalisco, Jeyhan Kartaltepe, Naveen A. Reddy, Helmut Dannerbauer, Rob Ivison, Benjamin Magnelli, Mark Dickinson, Casey Papovich, Jane Morrison
- 2011-09-22Roger Leiton, Maurilio Pannella, Matthieu Béthermin, Bruno Altieri, Vassilis Charmandaris, Emanuele Daddi, Lee Armus, Douglas Scott, Denis Burgarella, Véronique Buat, David Elbaz, Hervé Aussel, Jeyhan Kartaltepe, Helmut Dannerbauer, Benjamin Magnelli, Dieter Lutz, Kalliopi Dasyra, Mark Dickinson, Emeric Le Floc'h, Dimitra Rigopoulou, Jane Morrison
- 2011-09Roger Leiton, Kalliopi Dasyra, Stéphanie Juneau, Joseph Mazzarella, Georgios Magdis, Bruno Altieri, Emanuele Daddi, Vassilis Charmandaris, Lee Armus, Douglas Scott, Daniela Calzetti, Denis Burgarella, Véronique Buat, David Elbaz, Hervé Aussel, Mauro Giavalisco, Tanio Díaz Santos, Stéphane Charlot, Jeyhan Kartaltepe, Naveen A. Reddy, Helmut Dannerbauer, Rob Ivison, Maurilio Pannella, Anton Koekemoer, Benjamin Magnelli, Dieter Lutz, Mark Dickinson, Frédéric Galliano, Min Yun, Hervé Dole, Emeric Le Floc'h, Casey Papovich, D.T. Frayer, Jason Surace, Christine Wilson, Jane Morrison, Natascha M. Förster Schreiber, David M. Alexander
- 2010-07Lucia Marchetti, Nicholas Seymour, Walter Gear, Guilaine Lagache, Antonio Cava, Bruno Altieri, Robyn Ward, Simon Dye, Mattia Vaccari, Douglas Scott, Luca Conversi, Denis Burgarella, Véronique Buat, David Elbaz, Hervé Aussel, Veronica Strazzullo, Suzanne Madden, Rob Ivison, Michael Rowan-Robinson, Alessandro Boselli, Maurilio Pannella, Eduardo Ibar Plasser, Asantha Cooray, Eli Dwek, Stephen Eales, Duncan Farrah, Alain Omont, Nanyao Lu, David Shupe, Alberto Franceschini, Kate Isaak, Dimitra Rigopoulou, Jane Morrison, Eduardo Gonzalez Solares, John-David Smith, Richard Pearson, Sean N. Raymond, Carol Lonsdale, Anastasios Papageorgiou
- 2010-08-19Lucia Marchetti, Nicholas Seymour, Walter Gear, Georgios Magdis, Antonio Cava, Bruno Altieri, Robyn Ward, Mattia Vaccari, Luca Conversi, Denis Burgarella, Véronique Buat, David Elbaz, Hervé Aussel, Veronica Strazzullo, Suzanne Madden, Rob Ivison, Michael Rowan-Robinson, Alessandro Boselli, Maurilio Pannella, Eduardo Ibar Plasser, Asantha Cooray, Guilaine Lagache, Eli Dwek, Stephen Eales, Alain Omont, Nanyao Lu, David Shupe, Alberto Franceschini, Kate Isaak, Dimitra Rigopoulou, Jane Morrison, John-David Smith, Richard Pearson, Carol Lonsdale, Anastasios Papageorgiou
- 2010-10-25Lucia Marchetti, Nicholas Seymour, Walter Gear, Guilaine Lagache, Antonio Cava, Bruno Altieri, Robyn Ward, Mattia Vaccari, Luca Conversi, Véronique Buat, David Elbaz, Hervé Aussel, Veronica Strazzullo, Suzanne Madden, Rob Ivison, Michael Rowan-Robinson, Alessandro Boselli, Maurilio Pannella, Eduardo Ibar Plasser, Asantha Cooray, Eli Dwek, Stephen Eales, Alain Omont, Nanyao Lu, David Shupe, Alberto Franceschini, Kate Isaak, Jane Morrison, Carol Lonsdale, Matthew Smith, Richard Pearson, Anastasios Papageorgiou
- 2010-07Li Shao, Lucia Marchetti, Nicholas Seymour, Walter Gear, Paola Santini, Giulia Rodighiero, Guilaine Lagache, Carlotta Gruppioni, Antonio Cava, Georgios Magdis, Bruno Altieri, Robyn Ward, Mattia Vaccari, Roberto Maiolino, Emanuele Daddi, Douglas Scott, Amélie Saintonge, Luca Conversi, Denis Burgarella, Véronique Buat, David Elbaz, Hervé Aussel, Dieter Lutz, Suzanne Madden, Michael Rowan-Robinson, Rob Ivison, Alessandro Boselli, Eduardo Ibar Plasser, Asantha Cooray, Benjamin Magnelli, Reinhard Genzel, Eli Dwek, Stephen Eales, Duncan Farrah, Alain Omont, Nanyao Lu, David Shupe, Alberto Franceschini, Stefano Berta, Kate Isaak, Dimitra Rigopoulou, Graham P. Smith, Joaquin Vieira, Natascha M. Förster Schreiber, Jane Morrison, Francesca Pozzi, Richard Pearson, Sean N. Raymond, Albrecht Poglitsch, Anastasios Papageorgiou
- 2010-10-29Lucia Marchetti, Nicholas Seymour, Guilaine Lagache, Antonio Cava, Mattia Vaccari, Douglas Scott, Luca Conversi, Véronique Buat, David Elbaz, Hervé Aussel, Veronica Strazzullo, Suzanne Madden, Michael Rowan-Robinson, Alessandro Boselli, Maurilio Pannella, Eduardo Ibar Plasser, Asantha Cooray, Eli Dwek, Stephen Eales, Duncan Farrah, Alain Omont, Nanyao Lu, David Shupe, Alberto Franceschini, Kate Isaak, Emeric Le Floc'h, Dimitra Rigopoulou, Jane Morrison, Matthew Smith, Richard Pearson, Carol Lonsdale, Anastasios Papageorgiou
- 2010-10-25Fernando Buitrago, Lucia Marchetti, Nicholas Seymour, Giulia Rodighiero, Antonio Cava, Bruno Altieri, Mattia Vaccari, Douglas Scott, Denis Burgarella, David Elbaz, Christopher Conselice, Rob Ivison, Michael Rowan-Robinson, Eduardo Ibar Plasser, Asantha Cooray, Stephen Eales, Alberto Franceschini, Joaquin Vieira, Dimitra Rigopoulou, Jane Morrison, Eduardo Gonzalez Solares, Matthew Smith, Anastasios Papageorgiou
Date
Title
Authors
Human - wd:Q92348638