Observation of an antimatter hypernucleus
Yanyun Yang
Wenqin Xu
Boris Grube
Zebo Tang
Paul Sorensen
Vitaly A. Okorokov
Christine Nattrass
Richard Lednický
1945 -Anju Bhasin
Yuri Fisyak
Frank Simon
Jun Takahashi
Thomas Peitzmann
1960 -Michal Šumbera
1951 -Adam Kisiel
Lee Stuart Barnby
William A. Leight
Kin Yip
1956 -Xiaofeng Luo
Helen Caines
1950 -Jinhui Chen
STAR Collaboration
Betty I. Abelev
Madan M. Aggarwal
Zubayer Ahammed
A. V. Alakhverdyants
Igor G. Alekseev
Bryon D. Anderson
Dmitry Arkhipkin
Georgy S. Averichev
Jan Balewski
Stephen Baumgart
Dana Richard Beavis
Rene Bellwied
Michael J. Betancourt
R. Russell Betts
Ashok Kumar Bhati
Hans Bichsel
Jaroslav Bielcik
1973 -Jana Bielčíková
1974 -Bertrand H. Biritz
Leslie C. Bland
Billy E. Bonner
Jonathan Bouchet
Ermes Braidot
Andrei V. Brandin
Alice Bridgeman
Elena Bruna
Stephen L. Bültmann
Ivan Bunzarov
Thomas P. Burton
Xiang-Zhou Cai
Oana Catu
Daniel A. Cebra
Ramon Cendejas
Matthew C. Cervantes
Zbigniew Chajecki
Petr Chaloupka
Subhasis Chattopadhyay
Hong-Fang Chen
Jia-Yun Chen
Jianping Cheng
1964 -Michael G. Cherney
Alexei Chikanian
Kyung-Eon Choi
William Christie
Paul Chung
R. F. Clarke
Martin J. M. Codrington
Ross Corliss
John G. Cramer
1934 -Henry J. Crawford
Debasish Das
Sadhana Dash
Alan Davila Leyva
Lindamulage Chanaka De Silva
Ramiro Rolando Debbe
Tatiana G. Dedovich
Michael DePhillips
Anatoly A. Derevschikov
Rafael Derradi de Souza
Lidia Didenko
Pibero Kisa Djawotho
Sunil Manohar Dogra
Xin Dong
James Lucus Drachenberg
James E. Draper
James C. Dunlop
M. R. Dutta Mazumdar
Leonid G. Efimov
Essam O. Elhalhuli
Muhammad Elnimr
Jack Engelage
Geary Wareham Eppley
Barbara Erazmus
Magali Danielle Estienne
Leonard K. Eun
Olga Evdokimov
Patricia Fachini
Renee Hutchins Fatemi
Jan Fedorisin
Robert G. Fersch
Peter Filip
Evan Finch
Valeri Fine
Carl A. Gagliardi
Dhevan Raja Gangadharan
Murthy S. Ganti
Edmundo Javier Garcia-solis
Artemios Geromitsos
Frank Geurts
Vahe Ghazikhanian
Premomoy Ghosh
Yury N. Gorbunov
Andrew Gordon
Oleg G. Grebenyuk
David P. Grosnick
Steven M. Guertin
Anik Gupta
Neeraj Gupta
Wlodek Guryn
1934 -Brooke Haag
Ahmed M. Hamed
Li-Xin Han
John William Harris
1950 -James P. Hays-Wehle
Mark Thomas Heinz
Steven Francis Heppelmann
Andrew S. Hirsch
Eric Hjort
Alan M. Hoffman
Gerald W. Hoffmann
David J. Hofman
Richard S. Hollis
Bingchu Huang
Huan Zhong Huang
Thomas J. Humanic
Liaoyuan Huo
George J. Igo
Aneta Iordanova
Peter Martin Jacobs
William W. Jacobs
Pavel Jakl
Chitrasen Jena
Fu Jin
C. L. Jones
Peter Graham Jones
Jaiby Joseph
Eleanor G. Judd
Sonja Kabana
Kohei Kajimoto
Kejun Kang
Jan Kapitan
Kolja Kauder
Declan F. Keane
Armen Kechechyan
David T. Kettler
Daniel P. Kikoła
Joanna Kiryluk
Spencer R. Klein
Anders Garritt Knospe
Adam Kocoloski
Donald D. Koetke
Thorsten Kollegger
Joshua Konzer
Mikhail L. Kopytine
Ivan Koralt
Lidia I. Koroleva
Wolfgang K. Korsch
Leonid Kotchenda
Vassili Kouchpil
Peter A. Kravtsov
Keith William Krueger
Miroslav Krůs
Lokesh Kumar
Priscilla Kurnadi
Matthew A. C. Lamont
Jeffery M. Landgraf
Sarah Louise LaPointe
Jérôme Lauret
Alexei Lebedev
Chang-Hwan Lee
Jeong-Hun Lee
Micheal J. LeVine
Cheng Li
Liang Li
Na Li
Wei Li
Xin Li
Yuanjing Li
Zhi-Ming Li
Guoji Lin
Sam J. Lindenbaum
Michael A. Lisa
Feng Liu
Haidong Liu
Jing Liu
Tonko A. Ljubicic
William J. Llope
Ronald S. Longacre
William A. Love
Yan Lu
Guo-Liang Ma
Yu-Gang Ma
Durga Prasad Mahapatra
Richard Daniel Majka
Lalit K. Mangotra
Robert W. Manweiler
Spyridon Margetis
Christina Markert
Hiroshi Masui
Howard S. Matis
Yuri A. Matulenko
Daniel McDonald
Tom S. McShane
Aleksei P. Meschanin
Richard G. Milner
2000 -Nikolai G. Minaev
Saskia Mioduszewski
Andre Mischke
1972 - 2018Michael K. Mitrovski
Bedangadas Mohanty
Mriganka M. Mondal
Boris V. Morozov
Dmitry A. Morozov
Marcelo Gameiro Munhoz
Basanta Kumar Nandi
Tapan K. Nayak
John M. Nelson
Pawan Kumar Netrakanti
Michael J. Ng
Larisa V. Nogach
Sandibek Baitemirovich Nurushev
Grazyna Janina Odyniec
1973 -Akio Ogawa
H. Okada
Douglas L. Olson
Milos Pachr
Brian S. Page
Susanta Kumar Pal
Yadav Pandit
Yuri Panebratsev
Tomasz Jan Pawlak
Victor Perevoztchikov
Chris Perkins
Wiktor Stanislaw Peryt
Shashikant C. Phatak
Philip H. Pile
Mirko Planinic
Mateusz Andrzej Ploskon
Jan Pluta
1945 -Donika Plyku
Nikola Poljak
Arthur M. Poskanzer
1931 - 2021Baba V. K. S. Potukuchi
Christopher Beresford Powell
Duncan J. Prindle
Claude Pruneau
1960 -Navneet Kumar Pruthi
Prabhat Ranjan Pujahari
Joern Henning Putschke
Hao Qiu
Rashmi Raniwala
Sudhir Raniwala
Robert L. Ray
Robert P. Redwine
Rosi Jan Reed
Hans Georg Ritter
Jabus B. Roberts
Oleg V. Rogachevskiy
Juan L. Romero
Andrew Rose
Christelle Sophie Roy
Li-Juan Ruan
Nihar Ranjan Sahoo
Shingo Sakai
Iwona Sakrejda
Tai Sakuma
Sevil Salur
Jack H. Sandweiss
1930 - 2020Evan Sangaline
Joachim Schambach
Rolf Paul Scharenberg
Norbert Schmitz
1933 -Tim R. Schuster
Joseph Patrick Seele
Janet E. Seger
Ilya Selyuzhenkov
Peter Seyboth
Ehtiram Shahaliev
Ming Shao
Mahima K. Sharma
Shusu Shi
Ernst P. Sichtermann
Rama Narayana Singaraju
Michael J. Skoby
Nikolai Smirnov
James Sowinski
Harold M. Spinka
Brijesh Kumar Srivastava
T. D. Shirvel Stanislaus
David D. Staszak
Justin R. Stevens
Reinhard Stock
1938 -Mikhail Nikolaevich Strikhanov
1952 -Blair Stringfellow
Alexandre Alarcon P. Suaide
Maria C. Suarez
Naresh L. Subba
Xiang-Ming Sun
Yong-Jie Sun
Zhiyu Sun
Bernd Surrow
Dmitry N. Svirida
T. James M. Symons
Alejandro Szanto de Toledo
Ai-Hong Tang
Laurence H. Tarini
Terence J. Tarnowsky
Dylan Thein
James Thomas
Jian Tian
Anthony Robert Timmins
Sergei Timoshenko
David Tlusty
Mikhail V. Tokarev
Thomas A. Trainor
Vi Nham Tram
Steven Trentalange
Robert E. Tribble
Oleg D. Tsai
Jason Glyndwr Ulery
Thomas S. Ullrich
David G. Underwood
Gene Van Buren
Marco van Leeuwen
Gerrit J. van Nieuwenhuizen
Joseph A. Vanfossen
Raghava Varma
Geraldo M.S. Vasconcelos
Aleksandr Vasilyev
Flemming Videbæk
Yogendra P. Viyogi
Stanislav Vokal
Sergei A. Voloshin
1953 -Masayuki Wada
Matthew Hsing Hung Walker
Fuqiang Wang
Gang Wang
Hui Wang
Jian-Song Wang
Quan Wang
Xiao-Lian Wang
Yi Wang
Grant Webb
Jason C. Webb
Gary D. Westfall
1950 -Charles A. Whitten
Howard Wieman
1946 -Elizabeth Wingfield Oldag
Scott W. Wissink
Richard Witt
Yuan-Fang Wu
Wei Xie
Hao Xu
Nu Xu
Qing-Hua Xu
Yi-Fei Xu
Zhangbu Xu
Liang Xue
Pablo P. Yepes
In-Kwon Yoo
Qian Yue
Marcin Zawisza
Hanna Paulina Zbroszczyk
Wenlong Zhan
Jing-Bo Zhang
Song Zhang
Wei Ming Zhang
Xiao-Ping Zhang
Yifei Zhang
Zi-Ping Zhang
Jie Zhao
1985 -Chen Zhong
J. Zhou
Wei Zhou
Xiang-Lei Zhu
Yu-Hui Zhu
Rafael Zoulkarneev
Youlia Zoulkarneeva
Manuel Calderón de la Barca
Orpheus I. Mall
Cites articles 12
- 2008-09Taizan Watari, Paolo Nason, Andrew R. Liddle, Hitoshi Murayama, Bernd Krusche, Sergio Navas, Ramon Miquel, Douglas Scott, Olivier Schneider, Juerg Beringer, Claudia Patrignani, Torbjörn Sjöstrand, Petr Vogel, Augusto Ceccucci, Achim Stahl, German Valencia, Jin Zhang, Jonathan L. Rosner, Paul Langacker, Masaharu Tanabashi, Arnulf Quadt, Dhiman C. Chakraborty, Thibault Damour, Meenakshi Narain, Otmar Biebel, Mario Antonelli, Joey Walter Huston, R. Michael Barnett, Laurence S. Littenberg, Peter Igo-Kemenes, Howard Haber, Bryan Webber, Ian Hinchliffe, William Marciano, Lincoln Wolfenstein, John David Jackson, Christophorus Grab, Orin I. Dahl, Claude Amsler, Wilhelm H. Bertl, Philippe Bloch, Ofer Lahav, Victor Daniel Elvira, Kurtis F. Johnson, Carlo Caso, Glen Cowan, Jean-François Grivaz, Stefan Manuel Spanier, Atul Gurtu, Tony M. Liss, David Anthony Milstead, Klaus Mönig, Kenzo Nakamura, Pavel Nevski, Simona Rolli, Anatoli Romaniouk, Manuella G. Vincter, Akira Yamamoto, Wei-Ming Yao, David M. Asner, Andrei Gritsan, Luc Pape
- 2007-02-05Lee Stuart Barnby, Anju Bhasin, Mauro Rogerio Cosentino, Evan Finch, Yuri Fisyak, Thomas Dominic Gutierrez, Adam Kisiel, Spencer R. Klein, Richard Lednický, Nikolai G. Minaev, Bedangadas Mohanty, Christine Nattrass, Vitaly A. Okorokov, Thomas Peitzmann, Frank Simon, Raimond Snellings, Paul Sorensen, Michal Šumbera, James Thomas, Naomi van der Kolk, Marco van Leeuwen, STAR Collaboration, Jinhui Chen, Ernst P. Sichtermann, John Adams, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, John Amonett, Bryon D. Anderson, Mike Anderson, Dmitry Arkhipkin, Georgy S. Averichev, Yuting Bai, Jan Balewski, Olga Evdokimov, Jerome Baudot, Selemon Bekele, Viktoria V. Belaga, Anneli Bellingeri-Laurikainen, Rene Bellwied, Betty I. Abelev, S. Bhardwaj, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Leslie C. Bland, Charles O. Blyth, Sarah-Louise Blyth, Billy E. Bonner, Michiel Botje, Jonathan Bouchet, Andrei V. Brandin, Alessandro Bravar, Michal Bystersky, Robert V. Cadman, Xiang-Zhou Cai, Helen Caines, Manuel Calderón de la Barca, Javier Castillo Castellanos, Oana Catu, Daniel A. Cebra, Zbigniew Chajecki, Petr Chaloupka, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, Hyun-Ah Choi, William Christie, Jean-Pierre Michel Coffin, Thomas Michael Cormier, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Debasish Das, Supriya Das, Michael Scott Daugherity, Marcia Maria de Moura, Tatiana G. Dedovich, Michael DePhillips, Anatoly A. Derevschikov, Lidia Didenko, Thomas Dietel, Pibero Kisa Djawotho, Sunil Manohar Dogra, Xin Dong, James E. Draper, Fei Du, Vladimir B. Dunin, James C. Dunlop, M. R. Dutta Mazumdar, Volker Eckardt, William R. Edwards, Leonid G. Efimov, V. Emelianov, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Barbara Erazmus, Magali Danielle Estienne, Patricia Fachini, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Kirill Filimonov, Peter Filip, Valeri Fine, J. Fu, Carl A. Gagliardi, Leon Gaillard, Murthy S. Ganti, Vahe Ghazikhanian, Premomoy Ghosh, Johan Enmanuel Gonzalez, Yury N. Gorbunov, Hanna Paulina Zbroszczyk, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Steven M. Guertin, Karin Silvia Franzoni Fornazier Guimaraes, Neeraj Gupta, Brooke Haag, Timothy J. Hallman, Ahmed M. Hamed, John William Harris, Weihong He, Mark Thomas Heinz, T. W. Henry, Steven Francis Heppelmann, Boris Hippolyte, Andrew S. Hirsch, Eric Hjort, Gerald W. Hoffmann, Mark J. Horner, Huan Zhong Huang, Sheng Li Huang, Emlyn Willard Hughes, Thomas J. Humanic, George J. Igo, Peter Martin Jacobs, William W. Jacobs, Pavel Jakl, Fei Jia, Hai Jiang, Peter Graham Jones, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kejun Kang, Jan Kapitan, Morton Kaplan, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, Vadim Yu. Khodyrev, Byoung-Chul Kim, Joanna Kiryluk, Evgeny Mstislavovich Kislov, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Mikhail L. Kopytine, Leonid Kotchenda, Vassili Kouchpil, Katarzyna L. Kowalik, Martin A. Kramer, Peter A. Kravtsov, Vladimir I. Kravtsov, Keith William Krueger, Christian Claude Kuhn, Aleksandr I. Kulikov, Ashok Kumar, Andrey A. Kuznetsov, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Jens Sören Lange, Sarah Louise LaPointe, Frank Laue, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Chang-Hwan Lee, Sabina Lehocka, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Qi Li, Yuanjing Li, Guoji Lin, Sam J. Lindenbaum, Michael A. Lisa, Feng Liu, Haidong Liu, Jing Liu, L. Liu, Zhixu Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Hui Long, Ronald S. Longacre, Mercedes Lopez-Noriega, William A. Love, Yan Lu, Thomas Ludlam, David Lynn, Guo-Liang Ma, Jing-Guo Ma, Yu-Gang Ma, Daniel Magestro, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Lalit K. Mangotra, Robert W. Manweiler, Spyridon Margetis, Christina Markert, Lilian Martin, Howard S. Matis, Yuri A. Matulenko, Christopher J. McClain, Tom S. McShane, Yu. Melnick, Aleksei P. Meschanin, Michael L. Miller, Saskia Mioduszewski, Camelia Mironov, Andre Mischke, Debadeepti K. Mishra, J. Mitchell, Levente Molnar, Cornelius Frederick Moore, Dmitry A. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Basanta Kumar Nandi, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Pawan Kumar Netrakanti, Vladimir A. Nikitin, Larisa V. Nogach, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Markus D. Oldenburg, Douglas L. Olson, Milos Pachr, Susanta Kumar Pal, Yuri Panebratsev, Sergei Yurievich Panitkin, Alexei I. Pavlinov, Tomasz Jan Pawlak, Victor Perevoztchikov, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Vladimir A. Petrov, Shashikant C. Phatak, Roppon Picha, Mirko Planinic, Jan Pluta, Nikola Poljak, Norbert T. Porile, J. Porter, Arthur M. Poskanzer, Maxim Potekhin, Elena Potrebenikova, Baba V. K. S. Potukuchi, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Joern Henning Putschke, Gregory L. Rakness, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert L. Ray, Stepan V. Razin, Jörg Reinnarth, David Ricci Relyea, Fabrice G. Retière, A. Ridiger, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, Andrew Rose, Christelle Sophie Roy, Li-Juan Ruan, Martijn J. Russcher, Nihar Ranjan Sahoo, Iwona Sakrejda, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Murad G. Sarsour, Pavel S. Sazhin, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Norbert Schmitz, Kai Oliver Schweda, Janet E. Seger, Ilya Selyuzhenkov, Peter Seyboth, Alexandre Shabetai, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, Mahima K. Sharma, Wen-Qing Shen, Stepan S. Shimanskiy, Rama Narayana Singaraju, Nikolai Smirnov, Gopika Sood, James Sowinski, Jeff Speltz, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, A. Stadnik, T. D. Shirvel Stanislaus, Reinhard Stock, Alexander Stolpovsky, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Evan R. Sugarbaker, Zhiyu Sun, Bernd Surrow, Michael Swanger, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, An Tai, Jun Takahashi, Ai-Hong Tang, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, Anthony Robert Timmins, Sergei Timoshenko, Mikhail V. Tokarev, Thomas A. Trainor, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Oleg D. Tsai, Jason Glyndwr Ulery, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Andrew M. Vander Molen, Raghava Varma, I. M. Vasilevski, Aleksandr Vasilyev, Renaud Vernet, Steven E. Vigdor, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, William T. Waggoner, Fuqiang Wang, Gang Wang, Jian-Song Wang, Xiao-Lian Wang, Yi Wang, John W. Watson, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Alexander A. Wetzler, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, John P. Wood, Jian Wu, Nu Xu, Qing-Hua Xu, Zhangbu Xu, Pablo P. Yepes, In-Kwon Yoo, Vladimir I. Yurevich, Wenlong Zhan, Haibin Zhang, Wei Ming Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, Y. Zhao, Chen Zhong, Rafael Zoulkarneev, Youlia Zoulkarneeva, Anatoly Nikolaevich Zubarev, Jia-Xu Zuo, Wei-Jiang Dong, Jonathan Gans, Ying Guo
- 2006-10-11Lee Stuart Barnby, Anju Bhasin, Christine Nattrass, Thomas Peitzmann, Michal Šumbera, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, Richard Lednický, Frank Simon, Yuri Fisyak, Jun Takahashi, Adam Kisiel, Helen Caines, Jinhui Chen, Betty I. Abelev, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, Bryon D. Anderson, Mike Anderson, Dmitry Arkhipkin, Georgy S. Averichev, Yuting Bai, Jan Balewski, Olga Evdokimov, Jerome Baudot, Selemon Bekele, Viktoria V. Belaga, Anneli Bellingeri-Laurikainen, Rene Bellwied, Federica Benedosso, S. Bhardwaj, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Leslie C. Bland, Sarah-Louise Blyth, Billy E. Bonner, Michiel Botje, Jonathan Bouchet, Andrei V. Brandin, Alessandro Bravar, Thomas P. Burton, Michal Bystersky, Robert V. Cadman, Xiang-Zhou Cai, Manuel Calderón de la Barca, Javier Castillo Castellanos, Oana Catu, Daniel A. Cebra, Zbigniew Chajecki, Petr Chaloupka, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, William Christie, Jean-Pierre Michel Coffin, Thomas Michael Cormier, Mauro Rogerio Cosentino, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Debasish Das, Supriya Das, Sadhana Dash, Michael Scott Daugherity, Marcia Maria de Moura, Tatiana G. Dedovich, Michael DePhillips, Anatoly A. Derevschikov, Lidia Didenko, Thomas Dietel, Pibero Kisa Djawotho, Sunil Manohar Dogra, Wei-Jiang Dong, Xin Dong, James E. Draper, Fei Du, Vladimir B. Dunin, James C. Dunlop, M. R. Dutta Mazumdar, Volker Eckardt, William R. Edwards, Leonid G. Efimov, V. Emelianov, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Barbara Erazmus, Magali Danielle Estienne, Patricia Fachini, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Peter Filip, Evan Finch, Valeri Fine, J. Fu, Carl A. Gagliardi, Leon Gaillard, Murthy S. Ganti, Vahe Ghazikhanian, Premomoy Ghosh, Johan Enmanuel Gonzalez, Yury N. Gorbunov, Hanna Paulina Zbroszczyk, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Steven M. Guertin, Karin Silvia Franzoni Fornazier Guimaraes, Neeraj Gupta, Thomas Dominic Gutierrez, Brooke Haag, Timothy J. Hallman, Ahmed M. Hamed, John William Harris, Weihong He, Mark Thomas Heinz, T. W. Henry, Steven Francis Heppelmann, Boris Hippolyte, Andrew S. Hirsch, Eric Hjort, Alan M. Hoffman, Gerald W. Hoffmann, Mark J. Horner, Huan Zhong Huang, Sheng Li Huang, Emlyn Willard Hughes, Thomas J. Humanic, George J. Igo, Peter Martin Jacobs, William W. Jacobs, Pavel Jakl, Fei Jia, Hai Jiang, Peter Graham Jones, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kejun Kang, Jan Kapitan, Morton Kaplan, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, Vadim Yu. Khodyrev, Byoung-Chul Kim, Joanna Kiryluk, Evgeny Mstislavovich Kislov, Spencer R. Klein, Adam Kocoloski, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Mikhail L. Kopytine, Leonid Kotchenda, Vassili Kouchpil, Katarzyna L. Kowalik, Martin A. Kramer, Peter A. Kravtsov, Vladimir I. Kravtsov, Keith William Krueger, Christian Claude Kuhn, Aleksandr I. Kulikov, Ashok Kumar, Andrey A. Kuznetsov, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Jens Sören Lange, Sarah Louise LaPointe, Frank Laue, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Chang-Hwan Lee, Sabina Lehocka, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Qi Li, Yuanjing Li, Guoji Lin, Xiao-Yan Lin, Sam J. Lindenbaum, Michael A. Lisa, Feng Liu, Haidong Liu, Jing Liu, L. Liu, Zhixu Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Hui Long, Ronald S. Longacre, William A. Love, Yan Lu, Thomas Ludlam, David Lynn, Guo-Liang Ma, Jing-Guo Ma, Yu-Gang Ma, Daniel Magestro, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Lalit K. Mangotra, Robert W. Manweiler, Spyridon Margetis, Christina Markert, Lilian Martin, Howard S. Matis, Yuri A. Matulenko, Christopher J. McClain, Tom S. McShane, Yu. Melnick, Aleksei P. Meschanin, Julie Marie Millane, Michael L. Miller, Nikolai G. Minaev, Saskia Mioduszewski, Camelia Mironov, Andre Mischke, Debadeepti K. Mishra, J. Mitchell, Bedangadas Mohanty, Levente Molnar, Cornelius Frederick Moore, Dmitry A. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Basanta Kumar Nandi, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Pawan Kumar Netrakanti, Larisa V. Nogach, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Markus D. Oldenburg, Douglas L. Olson, Milos Pachr, Susanta Kumar Pal, Yuri Panebratsev, Sergei Yurievich Panitkin, Alexei I. Pavlinov, Tomasz Jan Pawlak, Victor Perevoztchikov, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Shashikant C. Phatak, Roppon Picha, Mirko Planinic, Jan Pluta, Nikola Poljak, Norbert T. Porile, J. Porter, Arthur M. Poskanzer, Maxim Potekhin, Elena Potrebenikova, Baba V. K. S. Potukuchi, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Joern Henning Putschke, Gregory L. Rakness, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert L. Ray, Stepan V. Razin, Jörg Reinnarth, David Ricci Relyea, A. Ridiger, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, Andrew Rose, Christelle Sophie Roy, Li-Juan Ruan, Martijn J. Russcher, Nihar Ranjan Sahoo, Tai Sakuma, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Murad G. Sarsour, Pavel S. Sazhin, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Norbert Schmitz, Janet E. Seger, Ilya Selyuzhenkov, Peter Seyboth, Alexandre Shabetai, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, Mahima K. Sharma, Wen-Qing Shen, Stepan S. Shimanskiy, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Nikolai Smirnov, Raimond Snellings, Gopika Sood, James Sowinski, Jeff Speltz, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, A. Stadnik, T. D. Shirvel Stanislaus, Reinhard Stock, Alexander Stolpovsky, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Naresh L. Subba, Evan R. Sugarbaker, Zhiyu Sun, Bernd Surrow, Michael Swanger, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, An Tai, Ai-Hong Tang, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, James Thomas, Anthony Robert Timmins, Sergei Timoshenko, Mikhail V. Tokarev, Thomas A. Trainor, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Oleg D. Tsai, Jason Glyndwr Ulery, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Naomi van der Kolk, Marco van Leeuwen, Andrew M. Vander Molen, Raghava Varma, I. M. Vasilevski, Aleksandr Vasilyev, Renaud Vernet, Steven E. Vigdor, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, William T. Waggoner, Fuqiang Wang, Gang Wang, Jian-Song Wang, Xiao-Lian Wang, Yi Wang, John W. Watson, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Alexander A. Wetzler, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, John P. Wood, Jian Wu, Nu Xu, Qing-Hua Xu, Zhangbu Xu, Pablo P. Yepes, In-Kwon Yoo, Vladimir I. Yurevich, Wenlong Zhan, Haibin Zhang, Wei Ming Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, Y. Zhao, Chen Zhong, Rafael Zoulkarneev, Youlia Zoulkarneeva, Anatoly Nikolaevich Zubarev, Jia-Xu Zuo, STAR Collaboration, N. S. Nepali
- 2006-12-08Maciej Jedynak, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, Bedangadas Mohanty, James Thomas, Richard Lednický, Anju Bhasin, Frank Simon, Yuri Fisyak, Raimond Snellings, Jun Takahashi, Thomas Peitzmann, Michal Šumbera, Adam Kisiel, Helen Caines, Andrew Rose, Jinhui Chen, Karin Silvia Franzoni Fornazier Guimaraes, John Adams, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, John Amonett, Bryon D. Anderson, Dmitry Arkhipkin, Georgy S. Averichev, Yuting Bai, Jan Balewski, Olga Evdokimov, Lee Stuart Barnby, Jerome Baudot, Selemon Bekele, Viktoria V. Belaga, Anneli Bellingeri-Laurikainen, Rene Bellwied, Betty I. Abelev, S. Bhardwaj, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Leslie C. Bland, Charles O. Blyth, Sarah-Louise Blyth, Billy E. Bonner, Michiel Botje, Jonathan Bouchet, Andrei V. Brandin, Alessandro Bravar, Michal Bystersky, Robert V. Cadman, Xiang-Zhou Cai, Manuel Calderón de la Barca, Javier Castillo Castellanos, Oana Catu, Daniel A. Cebra, Zbigniew Chajecki, Petr Chaloupka, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, Hyun-Ah Choi, William Christie, Jean-Pierre Michel Coffin, Thomas Michael Cormier, Mauro Rogerio Cosentino, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Debasish Das, Supriya Das, Michael Scott Daugherity, Marcia Maria de Moura, Tatiana G. Dedovich, Michael DePhillips, Anatoly A. Derevschikov, Lidia Didenko, Thomas Dietel, Sunil Manohar Dogra, Wei-Jiang Dong, Xin Dong, James E. Draper, Fei Du, Vladimir B. Dunin, James C. Dunlop, M. R. Dutta Mazumdar, Volker Eckardt, William R. Edwards, Leonid G. Efimov, V. Emelianov, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Barbara Erazmus, Magali Danielle Estienne, Patricia Fachini, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Kirill Filimonov, Peter Filip, Evan Finch, Valeri Fine, J. Fu, Carl A. Gagliardi, Leon Gaillard, Jonathan Gans, Murthy S. Ganti, Vahe Ghazikhanian, Premomoy Ghosh, Johan Enmanuel Gonzalez, Hanna Paulina Zbroszczyk, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Steven M. Guertin, Ying Guo, Anik Gupta, Neeraj Gupta, Thomas Dominic Gutierrez, Timothy J. Hallman, Ahmed M. Hamed, John William Harris, Mark Thomas Heinz, T. W. Henry, Steven Francis Heppelmann, Boris Hippolyte, Andrew S. Hirsch, Eric Hjort, Gerald W. Hoffmann, Mark J. Horner, Huan Zhong Huang, Sheng Li Huang, Emlyn Willard Hughes, Thomas J. Humanic, George J. Igo, Peter Martin Jacobs, William W. Jacobs, Hai Jiang, Peter Graham Jones, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kejun Kang, Morton Kaplan, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, Vadim Yu. Khodyrev, Byoung-Chul Kim, Joanna Kiryluk, Evgeny Mstislavovich Kislov, Spencer R. Klein, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Mikhail L. Kopytine, Leonid Kotchenda, Katarzyna L. Kowalik, Martin A. Kramer, Peter A. Kravtsov, Vladimir I. Kravtsov, Keith William Krueger, Christian Claude Kuhn, Aleksandr I. Kulikov, Ashok Kumar, Andrey A. Kuznetsov, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Jens Sören Lange, Frank Laue, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Chang-Hwan Lee, Sabina Lehocka, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Qi Li, Yuanjing Li, Guoji Lin, Sam J. Lindenbaum, Michael A. Lisa, Feng Liu, Haidong Liu, Jing Liu, L. Liu, Zhixu Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Hui Long, Ronald S. Longacre, Mercedes Lopez-Noriega, William A. Love, Yan Lu, Thomas Ludlam, David Lynn, Guo-Liang Ma, Jing-Guo Ma, Yu-Gang Ma, Daniel Magestro, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Lalit K. Mangotra, Robert W. Manweiler, Spyridon Margetis, Christina Markert, Lilian Martin, Howard S. Matis, Yuri A. Matulenko, Christopher J. McClain, Tom S. McShane, Yu. Melnick, Aleksei P. Meschanin, Michael L. Miller, Nikolai G. Minaev, Camelia Mironov, Andre Mischke, Debadeepti K. Mishra, J. Mitchell, Levente Molnar, Cornelius Frederick Moore, Dmitry A. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Basanta Kumar Nandi, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Pawan Kumar Netrakanti, Vladimir A. Nikitin, Larisa V. Nogach, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Markus D. Oldenburg, Douglas L. Olson, Susanta Kumar Pal, Yuri Panebratsev, Sergei Yurievich Panitkin, Alexei I. Pavlinov, Tomasz Jan Pawlak, Victor Perevoztchikov, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Vladimir A. Petrov, Shashikant C. Phatak, Roppon Picha, Mirko Planinic, Jan Pluta, Norbert T. Porile, J. Porter, Arthur M. Poskanzer, Maxim Potekhin, Elena Potrebenikova, Baba V. K. S. Potukuchi, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Joern Henning Putschke, Gregory L. Rakness, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert L. Ray, Stepan V. Razin, Jörg Reinnarth, Fabrice G. Retière, A. Ridiger, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, Christelle Sophie Roy, Li-Juan Ruan, Martijn J. Russcher, Nihar Ranjan Sahoo, Iwona Sakrejda, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Murad G. Sarsour, Pavel S. Sazhin, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Norbert Schmitz, Kai Oliver Schweda, Janet E. Seger, Ilya Selyuzhenkov, Peter Seyboth, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, Mahima K. Sharma, Wen-Qing Shen, Stepan S. Shimanskiy, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Nikolai Smirnov, Gopika Sood, James Sowinski, Jeff Speltz, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, A. Stadnik, T. D. Shirvel Stanislaus, Reinhard Stock, Alexander Stolpovsky, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Evan R. Sugarbaker, Bernd Surrow, Michael Swanger, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, An Tai, Ai-Hong Tang, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, Anthony Robert Timmins, Sergei Timoshenko, Mikhail V. Tokarev, Thomas A. Trainor, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Oleg D. Tsai, Jason Glyndwr Ulery, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Naomi van der Kolk, Marco van Leeuwen, Andrew M. Vander Molen, Raghava Varma, I. M. Vasilevski, Aleksandr Vasilyev, Renaud Vernet, Steven E. Vigdor, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, William T. Waggoner, Fuqiang Wang, Xiao-Lian Wang, John W. Watson, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Alexander A. Wetzler, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, John P. Wood, Jian Wu, Nu Xu, Zhangbu Xu, Pablo P. Yepes, In-Kwon Yoo, Vladimir I. Yurevich, Haibin Zhang, Wei Ming Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, Chen Zhong, Rafael Zoulkarneev, Youlia Zoulkarneeva, Anatoly Nikolaevich Zubarev, Jia-Xu Zuo, Frank Geurts, Igor A. Savin, Sushil K. Badyal, Jens Alexander Berger, V. S. Bhatia, Anja E. M. Billmeier, Abdelkrim Boucham, Abhinav Kumar Dubey, Julien Faivre, Oleg A. Grachov, David H. Hardtke, Aya Ishihara, Jennifer Lynn Klay, Rim Kh. Kutuev, Qing-Jun Liu, Sanjay Mahajan, Jay N. Marx, Falk Meissner, S. K. Nayak, Olivier Ravel, Dennis Michael Reichhold, Jeffrey Gordon Reid, Gael Renault, W. Shao, Konstantin E. Shestermanov, Z. M. Wang, Herbert Ward, Zi Zong Xu, Eugene T. Yamamoto, Imrich Zborovský, Gang Wang, Guodong Wang, Yiqun Wang, Yi Wang
- 2005-08Bedangadas Mohanty, Anju Bhasin, Thomas Peitzmann, Jun Takahashi, Michal Šumbera, Maciej Jedynak, Lilian Martin, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, James Thomas, Richard Lednický, Frank Simon, Yuri Fisyak, Raimond Snellings, Adam Kisiel, Helen Caines, Andrew Rose, John Adams, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, John Amonett, Bryon D. Anderson, Dmitry Arkhipkin, Georgy S. Averichev, Sushil K. Badyal, Yuting Bai, Jan Balewski, Olga Evdokimov, Lee Stuart Barnby, Jerome Baudot, Selemon Bekele, Viktoria V. Belaga, Anneli Bellingeri-Laurikainen, Rene Bellwied, Jens Alexander Berger, Betty I. Abelev, S. Bhardwaj, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Anja E. M. Billmeier, Leslie C. Bland, Charles O. Blyth, Billy E. Bonner, Michiel Botje, Abdelkrim Boucham, Jonathan Bouchet, Andrei V. Brandin, Alessandro Bravar, Michal Bystersky, Robert V. Cadman, Xiang-Zhou Cai, Manuel Calderón de la Barca, Javier Castillo Castellanos, Oana Catu, Daniel A. Cebra, Zbigniew Chajecki, Petr Chaloupka, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, William Christie, Jean-Pierre Michel Coffin, Thomas Michael Cormier, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Debasish Das, Supriya Das, Marcia Maria de Moura, Tatiana G. Dedovich, Anatoly A. Derevschikov, Lidia Didenko, Thomas Dietel, Sunil Manohar Dogra, Wei-Jiang Dong, Xin Dong, James E. Draper, Fei Du, Abhinav Kumar Dubey, Vladimir B. Dunin, James C. Dunlop, M. R. Dutta Mazumdar, Volker Eckardt, William R. Edwards, Leonid G. Efimov, V. Emelianov, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Barbara Erazmus, Magali Danielle Estienne, Patricia Fachini, Julien Faivre, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Kirill Filimonov, Peter Filip, Evan Finch, Valeri Fine, J. Fu, Carl A. Gagliardi, Leon Gaillard, Jonathan Gans, Murthy S. Ganti, Frank Geurts, Vahe Ghazikhanian, Premomoy Ghosh, Johan Enmanuel Gonzalez, Hanna Paulina Zbroszczyk, Oleg A. Grachov, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Steven M. Guertin, Ying Guo, Anik Gupta, Thomas Dominic Gutierrez, Timothy J. Hallman, Ahmed M. Hamed, David H. Hardtke, John William Harris, Mark Thomas Heinz, T. W. Henry, Steven Francis Heppelmann, Boris Hippolyte, Andrew S. Hirsch, Eric Hjort, Gerald W. Hoffmann, Huan Zhong Huang, Sheng Li Huang, Emlyn Willard Hughes, Thomas J. Humanic, George J. Igo, Aya Ishihara, Peter Martin Jacobs, William W. Jacobs, Hai Jiang, Peter Graham Jones, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kejun Kang, Morton Kaplan, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, Vadim Yu. Khodyrev, Joanna Kiryluk, Evgeny Mstislavovich Kislov, Jennifer Lynn Klay, Spencer R. Klein, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Mikhail L. Kopytine, Leonid Kotchenda, Martin A. Kramer, Peter A. Kravtsov, Vladimir I. Kravtsov, Keith William Krueger, Christian Claude Kuhn, Aleksandr I. Kulikov, Ashok Kumar, Rim Kh. Kutuev, Andrey A. Kuznetsov, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Jens Sören Lange, Frank Laue, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Sabina Lehocka, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Qi Li, Yuanjing Li, Guoji Lin, Sam J. Lindenbaum, Michael A. Lisa, Feng Liu, Haidong Liu, L. Liu, Qing-Jun Liu, Zhixu Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Hui Long, Ronald S. Longacre, Mercedes Lopez-Noriega, William A. Love, Yan Lu, Thomas Ludlam, David Lynn, Guo-Liang Ma, Jing-Guo Ma, Yu-Gang Ma, Daniel Magestro, Sanjay Mahajan, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Lalit K. Mangotra, Robert W. Manweiler, Spyridon Margetis, Christina Markert, Jay N. Marx, Howard S. Matis, Yuri A. Matulenko, Christopher J. McClain, Tom S. McShane, Falk Meissner, Yu. Melnick, Aleksei P. Meschanin, Michael L. Miller, Nikolai G. Minaev, Camelia Mironov, Andre Mischke, Debadeepti K. Mishra, J. Mitchell, Levente Molnar, Cornelius Frederick Moore, Dmitry A. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Basanta Kumar Nandi, S. K. Nayak, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Pawan Kumar Netrakanti, Vladimir A. Nikitin, Larisa V. Nogach, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Markus D. Oldenburg, Douglas L. Olson, Susanta Kumar Pal, Yuri Panebratsev, Sergei Yurievich Panitkin, Alexei I. Pavlinov, Tomasz Jan Pawlak, Victor Perevoztchikov, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Vladimir A. Petrov, Shashikant C. Phatak, Roppon Picha, Mirko Planinic, Jan Pluta, Norbert T. Porile, J. Porter, Arthur M. Poskanzer, Maxim Potekhin, Elena Potrebenikova, Baba V. K. S. Potukuchi, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Joern Henning Putschke, Gregory L. Rakness, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Olivier Ravel, Robert L. Ray, Stepan V. Razin, Dennis Michael Reichhold, Jeffrey Gordon Reid, Jörg Reinnarth, Gael Renault, Fabrice G. Retière, A. Ridiger, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, Christelle Sophie Roy, Li-Juan Ruan, Martijn J. Russcher, Nihar Ranjan Sahoo, Iwona Sakrejda, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Murad G. Sarsour, Igor A. Savin, Pavel S. Sazhin, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Norbert Schmitz, Janet E. Seger, Peter Seyboth, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, W. Shao, Mahima K. Sharma, Wen-Qing Shen, Konstantin E. Shestermanov, Stepan S. Shimanskiy, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Nikolai Smirnov, Gopika Sood, James Sowinski, Jeff Speltz, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, A. Stadnik, T. D. Shirvel Stanislaus, Reinhard Stock, Alexander Stolpovsky, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Evan R. Sugarbaker, Christophe Pierre Suire, Bernd Surrow, Michael Swanger, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, An Tai, Ai-Hong Tang, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, Sergei Timoshenko, Mikhail V. Tokarev, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Oleg D. Tsai, Jason Glyndwr Ulery, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Marco van Leeuwen, Andrew M. Vander Molen, Raghava Varma, I. M. Vasilevski, Aleksandr Vasilyev, Renaud Vernet, Steven E. Vigdor, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, William T. Waggoner, Fuqiang Wang, Gang Wang, Guodong Wang, Xiao-Lian Wang, Yiqun Wang, Yi Wang, Z. M. Wang, Herbert Ward, John W. Watson, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Alexander A. Wetzler, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, John P. Wood, Jian Wu, Nu Xu, Zhangbu Xu, Zi Zong Xu, Eugene T. Yamamoto, Pablo P. Yepes, Vladimir I. Yurevich, Imrich Zborovský, Haibin Zhang, Wei Ming Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, Rafael Zoulkarneev, Youlia Zoulkarneeva, Anatoly Nikolaevich Zubarev, V. S. Bhatia
- 2003-03Lilian Martin, Goran Skoro, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, Lincoln D Carr, James Thomas, Yuri Fisyak, Raimond Snellings, Jun Takahashi, Helen Caines, Thomas LeCompte, Clemens Adler, Zubayer Ahammed, John Amonett, Bryon D. Anderson, Georgy S. Averichev, Jan Balewski, Olga Evdokimov, Lee Stuart Barnby, Jerome Baudot, Selemon Bekele, Viktoria V. Belaga, Rene Bellwied, Jens Alexander Berger, Hans Bichsel, Leslie C. Bland, Charles O. Blyth, Billy E. Bonner, Abdelkrim Boucham, Andrei V. Brandin, Robert V. Cadman, Manuel Calderón de la Barca, Javier Castillo Castellanos, Daniel A. Cebra, Subhasis Chattopadhyay, Jia-Yun Chen, Sergey Pavlovich Chernenko, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, William Christie, Jean-Pierre Michel Coffin, Thomas Michael Cormier, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Anatoly A. Derevschikov, Lidia Didenko, Thomas Dietel, James E. Draper, Vladimir B. Dunin, James C. Dunlop, Volker Eckardt, William R. Edwards, Leonid G. Efimov, V. Emelianov, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Barbara Erazmus, Patricia Fachini, Valeri Faine, Kirill Filimonov, Evan Finch, Dominik Bernhard Flierl, Kenneth John Foley, J. Fu, Carl A. Gagliardi, Nikolay Davidovich Gagunashvili, Jonathan Gans, Ludovic Gaudichet, Marie Germain, Frank Geurts, Vahe Ghazikhanian, Oleg A. Grachov, Vladislav A. Grigoriev, David P. Grosnick, Magalie Guedon, Timothy J. Hallman, David H. Hardtke, John William Harris, Steven Francis Heppelmann, Timothy Herston, Boris Hippolyte, Andrew S. Hirsch, Eric Hjort, Gerald W. Hoffmann, Matthew Allen Horsley, Huan Zhong Huang, Thomas J. Humanic, George J. Igo, Aya Ishihara, Peter Martin Jacobs, William W. Jacobs, Michał Janik, I. J. Johnson, Peter Graham Jones, Eleanor G. Judd, Masashi Kaneta, Morton Kaplan, Declan F. Keane, Joanna Kiryluk, Adam Kisiel, Jennifer Lynn Klay, Spencer R. Klein, Alex Klyachko, Mikhail L. Kopytine, Leonid Kotchenda, Alexandre D. Kovalenko, Martin A. Kramer, Peter A. Kravtsov, Keith William Krueger, Christian Claude Kuhn, Aleksandr I. Kulikov, Gerd J. Kunde, Christopher Lee Kunz, Rim Kh. Kutuev, Andrey A. Kuznetsov, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Jens Sören Lange, Brian Lasiuk, Frank Laue, Alexei Lebedev, Richard Lednický, Micheal J. LeVine, Qi Li, Sam J. Lindenbaum, Michael A. Lisa, Feng Liu, L. Liu, Zhixu Liu, Qing-Jun Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Hui Long, Ronald S. Longacre, Mercedes Lopez-Noriega, William A. Love, David Lynn, Richard Daniel Majka, Spyridon Margetis, Christina Markert, Jay N. Marx, Howard S. Matis, Yuri A. Matulenko, Tom S. McShane, Falk Meissner, Yu. Melnick, Aleksei P. Meschanin, Matthias Messer, Michael L. Miller, Zoran Milosevich, Nikolai G. Minaev, J. Mitchell, Cornelius Frederick Moore, Vladimir Borisovitch Morozov, Marcia Maria de Moura, Marcelo Gameiro Munhoz, John M. Nelson, Pavel Nevski, Vladimir A. Nikitin, Larisa V. Nogach, Benjamin Edward Norman, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Markus D. Oldenburg, Douglas L. Olson, Guy Paic, Sanjeev Ulrich Pandey, Yuri Panebratsev, Sergei Yurievich Panitkin, Alexei I. Pavlinov, Tomasz Jan Pawlak, Victor Perevoztchikov, Wiktor Stanislaw Peryt, Vladimir A. Petrov, Jan Pluta, Norbert T. Porile, J. Porter, Arthur M. Poskanzer, Elena Potrebenikova, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Gulshan Rai, Olivier Ravel, Robert L. Ray, Stepan V. Razin, Dennis Michael Reichhold, Jeffrey Gordon Reid, Fabrice G. Retière, A. Ridiger, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg Vasilievich Rogachevski, Juan L. Romero, Christelle Sophie Roy, Iwona Sakrejda, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Igor A. Savin, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Norbert Schmitz, L. S. Schroeder, Kai Oliver Schweda, Janet E. Seger, Peter Seyboth, Ehtiram Shahaliev, Konstantin E. Shestermanov, Stepan S. Shimanskiy, Nikolai Smirnov, James Sowinski, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, Reinhard Stock, Alexander Stolpovsky, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Christof Struck, Alexandre Alarcon P. Suaide, Evan R. Sugarbaker, Christophe Pierre Suire, Michal Šumbera, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, Piotr Szarwas, An Tai, Ai-Hong Tang, Victor V. Tikhomirov, Mikhail V. Tokarev, Marguerite Belt Tonjes, Thomas A. Trainor, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Oleg D. Tsai, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Andrew M. Vander Molen, I. M. Vasilevski, Aleksandr Vasilyev, Steven E. Vigdor, Sergei A. Voloshin, Fuqiang Wang, Herbert Ward, John W. Watson, Randall C. Wells, Gary D. Westfall, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Robert Michael Willson, Scott W. Wissink, Richard Witt, John P. Wood, Nu Xu, Zhangbu Xu, Eugene T. Yamamoto, Pablo P. Yepes, Vladimir I. Yurevich, Yuri Vatslavovich Zanevski, Imrich Zborovský, Haibin Zhang, Wei Ming Zhang, Rafael Zoulkarneev, Anatoly Nikolaevich Zubarev, Gaspare LoCurto, Maria Antonia Castro, Michael B. Anderson, Daniel A. Hill, Alexander Khodinov, Dmitri M. Seliverstov, Torre Wenaus
- 2003-03James Thomas, Raimond Snellings, Mike Anderson, Manuel Calderón de la Barca, Daniel A. Cebra, Michael G. Cherney, Vahe Ghazikhanian, David H. Hardtke, Eric Hjort, Huan Zhong Huang, George J. Igo, Declan F. Keane, Spencer R. Klein, Leonid Kotchenda, Brian Lasiuk, Alexei Lebedev, Michael A. Lisa, Howard S. Matis, Sergei Yurievich Panitkin, Fabrice G. Retière, Iwona Sakrejda, Kai Oliver Schweda, Blair Stringfellow, Thomas A. Trainor, Steven Trentalange, Randall C. Wells, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Eugene T. Yamamoto, Wei Ming Zhang
- 1999-09Paulo Crespo, Ana Maria Mourao, Gennaro Esposito, Frederic Mayet, Ilya G. Usoskin, Javier Berdugo, Markus Cristinziani, Werner Lustermann, Lorenzo Bellagamba, Alexei Klimentov, Roald Sagdeev, Nicolas Produit, Evgeny Velikhov, Frank Raupach, Graziano Bruni, Diego Casadei, Paolo Giusti, Samuel C. C. Ting, Maurice Bourquin, Ulrich Becker, Daniel Santos, Felicitas Pauss, Mauro Menichelli, Alexei Lebedev, Antonino Zichichi
Article - wd:Q34102150