Beam-energy dependence of charge separation along the magnetic field in Au+Au collisions at RHIC.
Janusz Chwastowski
2000 -Leszek Adamczyk
Christopher Daniel Anson
Rafael Derradi de Souza
Salvatore Fazio
Evan Finch
Yuri Fisyak
Hongwei Ke
Daniel P. Kikoła
Ivan Kisel
Adam Kisiel
Radosław A. Kycia
Richard Lednický
1945 -Xiaofeng Luo
Nikolai G. Minaev
Kunsu Oh
Vitaly A. Okorokov
Bogdan Pawlik
Prabhat Ranjan Pujahari
Paul Sorensen
Michal Šumbera
1951 -Jun Takahashi
James Thomas
Barbara Trzeciak
Joseph A. Vanfossen
Li Yi
Kin Yip
1956 -Mariusz Przybycień
1966 -Jinhui Chen
J. Kevin Adkins
Geydar Agakishiev
Madan M. Aggarwal
Zubayer Ahammed
Igor G. Alekseev
Jeremy Alford
Alexey A. Aparin
Dmitry Arkhipkin
Elke-Caroline Aschenauer
Georgy S. Averichev
Asit Banerjee
Dana Richard Beavis
Rene Bellwied
Anju Bhasin
Ashok Kumar Bhati
Prabhat Bhattarai
Hans Bichsel
Jaroslav Bielcik
1973 -Jana Bielčíková
1974 -Leslie C. Bland
Igor G. Bordyuzhin
Witold Borowski
Jonathan Bouchet
Andrei V. Brandin
Samantha G. Brovko
Stephen L. Bültmann
Ivan Bunzarov
Thomas P. Burton
Joseph Butterworth
Manuel Calderón de la Barca
Daniel A. Cebra
Ramon Cendejas
Matthew C. Cervantes
Petr Chaloupka
Zilong Chang
Subhasis Chattopadhyay
Hong-Fang Chen
Lizhu Chen
Jianping Cheng
1964 -Michael G. Cherney
Alexei Chikanian
William Christie
Martin J. M. Codrington
Giacomo Contin
John G. Cramer
1934 -Henry J. Crawford
Sabita Das
Alan Davila Leyva
Lindamulage Chanaka De Silva
Ramiro Rolando Debbe
Tatiana G. Dedovich
Jian Deng
Anatoly A. Derevschikov
S. Dhamija
Benedetto di Ruzza
Lidia Didenko
Christopher J. Dilks
Pibero Kisa Djawotho
Xin Dong
James Lucus Drachenberg
James E. Draper
Cheng-Ming Du
Lloyd Edward Dunkelberger
James C. Dunlop
Leonid G. Efimov
Jack Engelage
K. S. Engle
Geary Wareham Eppley
Leonard K. Eun
Olga Evdokimov
Kjeld Oleg Eyser
Renee Hutchins Fatemi
Jan Fedorisin
Peter Filip
Chris E. Flores
Carl A. Gagliardi
Dhevan Raja Gangadharan
David Garand
Frank Geurts
Adam Paul Gibson
Martin Robert Girard
Stephen Gliske
Leo C. Greiner
David P. Grosnick
Devika S. Gunarathne
Anik Gupta
Shailendra Kumar Gupta
Wlodek Guryn
1934 -Brooke Haag
Ahmed M. Hamed
Li-Xin Han
Md Rihan Haque
John William Harris
1950 -Steven Francis Heppelmann
Andrew S. Hirsch
Gerald W. Hoffmann
David J. Hofman
Stephen P. Horvat
Bingchu Huang
Huan Zhong Huang
Xinjie Huang
Patrick Huck
Thomas J. Humanic
George J. Igo
William W. Jacobs
Eleanor G. Judd
Sonja Kabana
Dmitry Kalinkin
Kejun Kang
Kolja Kauder
Declan F. Keane
Armen Kechechyan
Anthony Kesich
Zillay H. Khan
Donald D. Koetke
Thorsten Kollegger
Joshua Konzer
Ivan Koralt
Leonid Kotchenda
Amani F. Kraishan
Peter A. Kravtsov
Keith William Krueger
Igor Kulakov
Lokesh Kumar
Matthew A. C. Lamont
Jeffery M. Landgraf
Keith D. Landry
Jérôme Lauret
Alexei Lebedev
Jeong-Hun Lee
Micheal J. LeVine
Cheng Li
Wei Li
Xin Li
Xuan Li
Yuanjing Li
Zhi-Ming Li
Michael A. Lisa
Feng Liu
Tonko A. Ljubicic
William J. Llope
Michael Lomnitz
Ronald S. Longacre
Guo-Liang Ma
Yu-Gang Ma
Dilan Minthaka Madagodahettige-Don
Durga Prasad Mahapatra
Richard Daniel Majka
Spyridon Margetis
Christina Markert
Hiroshi Masui
Howard S. Matis
Daniel McDonald
Tom S. McShane
Saskia Mioduszewski
Bedangadas Mohanty
Mriganka M. Mondal
Dmitry A. Morozov
Mustafa K. Mustafa
Basanta Kumar Nandi
Md Nasim
Tapan K. Nayak
John M. Nelson
Grigory A. Nigmatkulov
Larisa V. Nogach
Seo-Young Noh
John Novak
Sandibek Baitemirovich Nurushev
Grazyna Janina Odyniec
1973 -Akio Ogawa
Alice Elisabeth Ohlson
Elizabeth Wingfield Oldag
Daniel Olvitt, Jr.
Milos Pachr
Brian S. Page
Susanta Kumar Pal
Yu-Xi Pan
Yadav Pandit
Yuri Panebratsev
Tomasz Jan Pawlak
Hua Pei
Chris Perkins
Wiktor Stanislaw Peryt
Philip H. Pile
Mirko Planinic
Jan Pluta
1945 -Nikola Poljak
R. Jefferson Porter
Arthur M. Poskanzer
1931 - 2021Navneet Kumar Pruthi
Joern Henning Putschke
Hao Qiu
Amilkar Quintero
Suvarna Ramachandran
Rashmi Raniwala
Sudhir Raniwala
Robert L. Ray
C. K. Riley
Hans Georg Ritter
Jabus B. Roberts
Oleg V. Rogachevskiy
Juan L. Romero
J. F. Ross
Ankhi Roy
Li-Juan Ruan
Olga Rusňáková
1980 -Nihar Ranjan Sahoo
Pradip Kumar Sahu
Iwona Sakrejda
Sevil Salur
Jack H. Sandweiss
1930 - 2020Evan Sangaline
Amal Sarkar
Joachim Schambach
Rolf Paul Scharenberg
Alexander M. Schmah
William B. Schmidke, Jr.
Norbert Schmitz
1933 -Janet E. Seger
Peter Seyboth
Neha Shah
Ehtiram Shahaliev
Prashanth V. Shanmuganathan
Ming Shao
B. K. Sharma
Wen-Qing Shen
1945 -Shusu Shi
Qi-Ye Shou
Ernst P. Sichtermann
Rama Narayana Singaraju
Michael J. Skoby
Dmitri V. Smirnov
Nikolai Smirnov
Dronika Solanki
Harold M. Spinka
Brijesh Kumar Srivastava
T. D. Shirvel Stanislaus
Justin R. Stevens
Reinhard Stock
1938 -Mikhail Nikolaevich Strikhanov
1952 -Blair Stringfellow
Xu Sun
Xiang-Ming Sun
Yong-Jie Sun
Zhiyu Sun
Bernd Surrow
Dmitry N. Svirida
T. James M. Symons
Michal A. Szelezniak
Ai-Hong Tang
Terence J. Tarnowsky
Anthony Robert Timmins
David Tlusty
Mikhail V. Tokarev
Steven Trentalange
Robert E. Tribble
Prithwish Tribedy
Oleg D. Tsai
Jacek Turnau
Thomas S. Ullrich
David G. Underwood
Gene Van Buren
Gerrit J. van Nieuwenhuizen
Maxence Vandenbroucke
Raghava Varma
Geraldo M.S. Vasconcelos
Aleksandr Vasilyev
Róbert Vértesi
Flemming Videbæk
Yogendra P. Viyogi
Stanislav Vokal
Sergei A. Voloshin
1953 -Anselm Vossen
Masayuki Wada
Fuqiang Wang
Gang Wang
Hui Wang
Jian-Song Wang
Xiao-Lian Wang
Yi Wang
Yaping Wang
Grant Webb
Jason C. Webb
Gary D. Westfall
1950 -Howard Wieman
1946 -Scott W. Wissink
Richard Witt
Yuan-Fang Wu
Zhi-Gang Xiao
Wei Xie
Kefeng Xin
Hao Xu
Ji Xu
Nu Xu
Qing-Hua Xu
Yi-Fei Xu
Zhangbu Xu
Chi Yang
Yanyun Yang
Ying Yang
Zhenyu Ye
Pablo P. Yepes
In-Kwon Yoo
Ning Yu
Y. Zawisza
Hanna Paulina Zbroszczyk
Wangmei Zha
Jing-Bo Zhang
Jin-Long Zhang
Song Zhang
Xiao-Ping Zhang
Yifei Zhang
Zi-Ping Zhang
Jie Zhao
1985 -Chen Zhong
Xiang-Lei Zhu
Yu-Hui Zhu
Youlia Zoulkarneeva
Maksym Zyzak
STAR Collaboration
Helen Caines
1950 -Jan Rusňák
Zebo Tang
X. Cui
F. Ding
Y. Guo
H. Jang
W. Yan
F. Zhao
Cites articles 13
- 2014-04-23Wenqin Xu, Zebo Tang, Li Yi, Elena Bruna, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, James Thomas, Richard Lednický, Anju Bhasin, Yuri Fisyak, Jun Takahashi, Salvatore Fazio, Ivan Kisel, Michal Šumbera, Adam Kisiel, William A. Leight, Kin Yip, Leszek Adamczyk, Bogdan Pawlik, Jan Rusňák, Helen Caines, Janusz Chwastowski, Jinhui Chen, J. Kevin Adkins, Geydar Agakishiev, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, Igor G. Alekseev, Jeremy Alford, Christopher Daniel Anson, Dmitry Arkhipkin, Elke-Caroline Aschenauer, Georgy S. Averichev, Jan Balewski, Asit Banerjee, Zuzana Barnovska-Blenessy, Dana Richard Beavis, Rene Bellwied, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Leslie C. Bland, Igor G. Bordyuzhin, Witold Borowski, Jonathan Bouchet, Andrei V. Brandin, Samantha G. Brovko, Stephen L. Bültmann, Ivan Bunzarov, Thomas P. Burton, Joseph Butterworth, Manuel Calderón de la Barca, Daniel A. Cebra, Ramon Cendejas, Matthew C. Cervantes, Petr Chaloupka, Zilong Chang, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Lizhu Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, William Christie, Martin J. M. Codrington, Ross Corliss, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Sabita Das, Alan Davila Leyva, Lindamulage Chanaka De Silva, Ramiro Rolando Debbe, Tatiana G. Dedovich, Jian Deng, Rafael Derradi de Souza, S. Dhamija, Lidia Didenko, Pibero Kisa Djawotho, Xin Dong, James Lucus Drachenberg, James E. Draper, Cheng-Ming Du, Lloyd Edward Dunkelberger, James C. Dunlop, Leonid G. Efimov, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Leonard K. Eun, Olga Evdokimov, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Peter Filip, Evan Finch, Chris E. Flores, Carl A. Gagliardi, Dhevan Raja Gangadharan, David Garand, Frank Geurts, Adam Paul Gibson, Stephen Gliske, David P. Grosnick, Anik Gupta, Shailendra Kumar Gupta, Wlodek Guryn, Brooke Haag, Olga Hajkova, Ahmed M. Hamed, Li-Xin Han, John William Harris, James P. Hays-Wehle, Steven Francis Heppelmann, Andrew S. Hirsch, Gerald W. Hoffmann, David J. Hofman, Stephen P. Horvat, Bingchu Huang, Huan Zhong Huang, Patrick Huck, Thomas J. Humanic, George J. Igo, William W. Jacobs, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kejun Kang, Kolja Kauder, Hongwei Ke, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, Anthony Kesich, Daniel P. Kikoła, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Joshua Konzer, Ivan Koralt, Wolfgang K. Korsch, Leonid Kotchenda, Peter A. Kravtsov, Keith William Krueger, Igor Kulakov, Lokesh Kumar, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Keith D. Landry, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Jeong-Hun Lee, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Wei Li, Xin Li, Xuan Li, Yuanjing Li, Zhi-Ming Li, Lucas M. Lima, Michael A. Lisa, Feng Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Ronald S. Longacre, Xiaofeng Luo, Guo-Liang Ma, Yu-Gang Ma, Dilan Minthaka Madagodahettige-Don, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Spyridon Margetis, Christina Markert, Hiroshi Masui, Howard S. Matis, Daniel McDonald, Tom S. McShane, Saskia Mioduszewski, Bedangadas Mohanty, Mriganka M. Mondal, Marcelo Gameiro Munhoz, Mustafa K. Mustafa, Basanta Kumar Nandi, Md Nasim, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Larisa V. Nogach, John Novak, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Kunsu Oh, Alice Elisabeth Ohlson, Elizabeth Wingfield Oldag, Renato A. Negrao Oliveira, Milos Pachr, Brian S. Page, Susanta Kumar Pal, Yu-Xi Pan, Yadav Pandit, Yuri Panebratsev, Tomasz Jan Pawlak, Hua Pei, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Philip H. Pile, Mirko Planinic, Jan Pluta, Nikola Poljak, R. Jefferson Porter, Christopher Beresford Powell, Navneet Kumar Pruthi, Mariusz Przybycień, Prabhat Ranjan Pujahari, Joern Henning Putschke, Hao Qiu, Suvarna Ramachandran, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert L. Ray, C. K. Riley, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, J. F. Ross, Li-Juan Ruan, Nihar Ranjan Sahoo, Pradip Kumar Sahu, Iwona Sakrejda, Sevil Salur, Andrzej Sandacz, Jack H. Sandweiss, Evan Sangaline, Amal Sarkar, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Alexander M. Schmah, Norbert Schmitz, Janet E. Seger, Peter Seyboth, Neha Shah, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, B. K. Sharma, Mahima K. Sharma, Shusu Shi, Qi-Ye Shou, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Michael J. Skoby, Dmitri V. Smirnov, Nikolai Smirnov, Dronika Solanki, Ulisses Gulart de Souza, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, T. D. Shirvel Stanislaus, Justin R. Stevens, Reinhard Stock, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Xiang-Ming Sun, Yong-Jie Sun, Zhiyu Sun, Bernd Surrow, Dmitry N. Svirida, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, Ai-Hong Tang, Terence J. Tarnowsky, Jian Tian, Anthony Robert Timmins, David Tlusty, Mikhail V. Tokarev, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Prithwish Tribedy, Barbara Trzeciak, Oleg D. Tsai, Jacek Turnau, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Gerrit J. van Nieuwenhuizen, Joseph A. Vanfossen, Raghava Varma, Geraldo M.S. Vasconcelos, Flemming Videbæk, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Anselm Vossen, Masayuki Wada, Fuqiang Wang, Hui Wang, Jian-Song Wang, Xiao-Lian Wang, Yi Wang, Grant Webb, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, Yuan-Fang Wu, Zhi-Gang Xiao, Wei Xie, Kefeng Xin, Hao Xu, Nu Xu, Qing-Hua Xu, Yi-Fei Xu, Zhangbu Xu, Yanyun Yang, Ying Yang, Pablo P. Yepes, In-Kwon Yoo, Hanna Paulina Zbroszczyk, Jing-Bo Zhang, Song Zhang, Xiao-Ping Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, Jie Zhao, Chen Zhong, Xiang-Lei Zhu, Yu-Hui Zhu, Youlia Zoulkarneeva, Maksym Zyzak, A. V. Alakhverdyants, Michael J. Betancourt, R. Russell Betts, Xiang-Zhou Cai, Jia-Yun Chen, Paul Chung, Alan Dion, Muhammad Elnimr, Robert G. Fersch, Yury N. Gorbunov, Oleg G. Grebenyuk, Chitrasen Jena, Jan Kapitan, Joanna Kiryluk, Valeriy Kizka, Lidia I. Koroleva, Sarah Louise LaPointe, Yan Lu, Agnieszka Luszczak, Michael K. Mitrovski, Yasser Mohammed, Boris V. Morozov, Maxim Naglis, Douglas L. Olson, Piotr Krystian Ostrowski, Robert P. Redwine, William B. Schmidke, Jr., Tim R. Schuster, Joseph Patrick Seele, Ilya Selyuzhenkov, Stephen G. Steadman, Maria C. Suarez, Laurence H. Tarini, Quan Wang, Liang Xue, Marcin Zawisza, Charles A. Whitten, X. Cui, F. Ding, F. Zhao
- 2013-12-26Wenqin Xu, Li Yi, Zebo Tang, Elena Bruna, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, James Thomas, Richard Lednický, Anju Bhasin, Yuri Fisyak, Jun Takahashi, Salvatore Fazio, Ivan Kisel, Michal Šumbera, Adam Kisiel, William A. Leight, Kin Yip, Leszek Adamczyk, Bogdan Pawlik, Jan Rusňák, Helen Caines, Janusz Chwastowski, Jinhui Chen, J. Kevin Adkins, Geydar Agakishiev, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, Igor G. Alekseev, Jeremy Alford, Christopher Daniel Anson, Alexey A. Aparin, Dmitry Arkhipkin, Elke-Caroline Aschenauer, Georgy S. Averichev, Jan Balewski, Asit Banerjee, Zuzana Barnovska-Blenessy, Dana Richard Beavis, Rene Bellwied, Michael J. Betancourt, R. Russell Betts, Ashok Kumar Bhati, Prabhat Bhattarai, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Leslie C. Bland, Igor G. Bordyuzhin, Witold Borowski, Jonathan Bouchet, Andrei V. Brandin, Samantha G. Brovko, Stephen L. Bültmann, Ivan Bunzarov, Thomas P. Burton, Joseph Butterworth, Manuel Calderón de la Barca, Daniel A. Cebra, Ramon Cendejas, Matthew C. Cervantes, Petr Chaloupka, Zilong Chang, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Lizhu Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, William Christie, Paul Chung, Martin J. M. Codrington, Ross Corliss, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Sabita Das, Alan Davila Leyva, Lindamulage Chanaka De Silva, Ramiro Rolando Debbe, Tatiana G. Dedovich, Jian Deng, Rafael Derradi de Souza, S. Dhamija, Benedetto di Ruzza, Lidia Didenko, Christopher J. Dilks, Alan Dion, Pibero Kisa Djawotho, Xin Dong, James Lucus Drachenberg, James E. Draper, Cheng-Ming Du, Lloyd Edward Dunkelberger, James C. Dunlop, Leonid G. Efimov, Muhammad Elnimr, Jack Engelage, K. S. Engle, Geary Wareham Eppley, Leonard K. Eun, Olga Evdokimov, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Robert G. Fersch, Peter Filip, Evan Finch, Chris E. Flores, Carl A. Gagliardi, Dhevan Raja Gangadharan, David Garand, Frank Geurts, Adam Paul Gibson, Stephen Gliske, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Anik Gupta, Shailendra Kumar Gupta, Wlodek Guryn, Brooke Haag, Olga Hajkova, Ahmed M. Hamed, Li-Xin Han, Md Rihan Haque, John William Harris, James P. Hays-Wehle, Steven Francis Heppelmann, Andrew S. Hirsch, Gerald W. Hoffmann, David J. Hofman, Stephen P. Horvat, Bingchu Huang, Huan Zhong Huang, Patrick Huck, Thomas J. Humanic, George J. Igo, William W. Jacobs, Chitrasen Jena, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kejun Kang, Kolja Kauder, Hongwei Ke, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, Anthony Kesich, Daniel P. Kikoła, Joanna Kiryluk, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Joshua Konzer, Ivan Koralt, Wolfgang K. Korsch, Leonid Kotchenda, Peter A. Kravtsov, Keith William Krueger, Igor Kulakov, Lokesh Kumar, Radosław A. Kycia, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Keith D. Landry, Sarah Louise LaPointe, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Jeong-Hun Lee, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Wei Li, Xin Li, Xuan Li, Yuanjing Li, Zhi-Ming Li, Lucas M. Lima, Michael A. Lisa, Feng Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Ronald S. Longacre, Xiaofeng Luo, Guo-Liang Ma, Yu-Gang Ma, Dilan Minthaka Madagodahettige-Don, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Spyridon Margetis, Christina Markert, Hiroshi Masui, Howard S. Matis, Daniel McDonald, Tom S. McShane, Saskia Mioduszewski, Michael K. Mitrovski, Yasser Mohammed, Bedangadas Mohanty, Mriganka M. Mondal, Marcelo Gameiro Munhoz, Mustafa K. Mustafa, Maxim Naglis, Basanta Kumar Nandi, Md Nasim, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Larisa V. Nogach, John Novak, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Kunsu Oh, Alice Elisabeth Ohlson, Elizabeth Wingfield Oldag, Renato A. Negrao Oliveira, Douglas L. Olson, Milos Pachr, Brian S. Page, Susanta Kumar Pal, Yu-Xi Pan, Yadav Pandit, Yuri Panebratsev, Tomasz Jan Pawlak, Hua Pei, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Philip H. Pile, Mirko Planinic, Jan Pluta, Donika Plyku, Nikola Poljak, R. Jefferson Porter, Arthur M. Poskanzer, Christopher Beresford Powell, Navneet Kumar Pruthi, Mariusz Przybycień, Prabhat Ranjan Pujahari, Joern Henning Putschke, Hao Qiu, Suvarna Ramachandran, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert L. Ray, C. K. Riley, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, J. F. Ross, Ankhi Roy, Li-Juan Ruan, Nihar Ranjan Sahoo, Pradip Kumar Sahu, Iwona Sakrejda, Sevil Salur, Andrzej Sandacz, Jack H. Sandweiss, Evan Sangaline, Amal Sarkar, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Alexander M. Schmah, William B. Schmidke, Jr., Norbert Schmitz, Tim R. Schuster, Janet E. Seger, Peter Seyboth, Neha Shah, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, B. K. Sharma, Mahima K. Sharma, Wen-Qing Shen, Shusu Shi, Qi-Ye Shou, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Michael J. Skoby, Dmitri V. Smirnov, Nikolai Smirnov, Dronika Solanki, Ulisses Gulart de Souza, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, T. D. Shirvel Stanislaus, Justin R. Stevens, Reinhard Stock, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Maria C. Suarez, Xiang-Ming Sun, Yong-Jie Sun, Zhiyu Sun, Bernd Surrow, Dmitry N. Svirida, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, Ai-Hong Tang, Laurence H. Tarini, Terence J. Tarnowsky, Anthony Robert Timmins, David Tlusty, Mikhail V. Tokarev, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Prithwish Tribedy, Barbara Trzeciak, Oleg D. Tsai, Jacek Turnau, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Gerrit J. van Nieuwenhuizen, Joseph A. Vanfossen, Raghava Varma, Geraldo M.S. Vasconcelos, Róbert Vértesi, Flemming Videbæk, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, Anselm Vossen, Masayuki Wada, Matthew Hsing Hung Walker, Fuqiang Wang, Gang Wang, Hui Wang, Jian-Song Wang, Quan Wang, Xiao-Lian Wang, Yi Wang, Grant Webb, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, Yuan-Fang Wu, Zhi-Gang Xiao, Wei Xie, Kefeng Xin, Hao Xu, Nu Xu, Qing-Hua Xu, Yi-Fei Xu, Zhangbu Xu, Chi Yang, Yanyun Yang, Ying Yang, Pablo P. Yepes, In-Kwon Yoo, Y. Zawisza, Hanna Paulina Zbroszczyk, Wangmei Zha, Jing-Bo Zhang, Song Zhang, Xiao-Ping Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, Jie Zhao, Chen Zhong, Xiang-Lei Zhu, Yu-Hui Zhu, Youlia Zoulkarneeva, Maksym Zyzak, Claude Pruneau, X. Cui, F. Ding, F. Zhao, Y. Guo, W. Yan
- 2012-07-11Wenqin Xu, Elena Bruna, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, Bedangadas Mohanty, James Thomas, Richard Lednický, Anju Bhasin, Yuri Fisyak, Frank Simon, Jun Takahashi, Thomas Peitzmann, Michal Šumbera, Adam Kisiel, William A. Leight, Kin Yip, Jan Rusňák, Helen Caines, Jinhui Chen, Geydar Agakishiev, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, A. V. Alakhverdyants, Igor G. Alekseev, Jeremy Alford, Bryon D. Anderson, Christopher Daniel Anson, Dmitry Arkhipkin, Georgy S. Averichev, Jan Balewski, Dana Richard Beavis, Nirbhay Kumar Behera, Rene Bellwied, Michael J. Betancourt, R. Russell Betts, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Leslie C. Bland, Igor G. Bordyuzhin, Witold Borowski, Jonathan Bouchet, Ermes Braidot, Andrei V. Brandin, Alice Bridgeman, Samantha G. Brovko, Stephen L. Bültmann, Ivan Bunzarov, Thomas P. Burton, Xiang-Zhou Cai, Manuel Calderón de la Barca, Daniel A. Cebra, Ramon Cendejas, Matthew C. Cervantes, Petr Chaloupka, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Lizhu Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, William Christie, Paul Chung, Martin J. M. Codrington, Ross Corliss, John G. Cramer, Henry J. Crawford, X. Cui, Alan Davila Leyva, Lindamulage Chanaka De Silva, Ramiro Rolando Debbe, Tatiana G. Dedovich, Jian Deng, Rafael Derradi de Souza, Lidia Didenko, Pibero Kisa Djawotho, Xin Dong, James Lucus Drachenberg, James E. Draper, Cheng-Ming Du, James C. Dunlop, Leonid G. Efimov, Muhammad Elnimr, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Magali Danielle Estienne, Leonard K. Eun, Olga Evdokimov, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Robert G. Fersch, Peter Filip, Evan Finch, Valeri Fine, Carl A. Gagliardi, Dhevan Raja Gangadharan, Frank Geurts, Premomoy Ghosh, Yury N. Gorbunov, Andrew Gordon, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Anik Gupta, Shailendra Kumar Gupta, Wlodek Guryn, Brooke Haag, Olga Hajkova, Ahmed M. Hamed, Li-Xin Han, John William Harris, James P. Hays-Wehle, Steven Francis Heppelmann, Andrew S. Hirsch, Gerald W. Hoffmann, David J. Hofman, Bingchu Huang, Huan Zhong Huang, Thomas J. Humanic, Liaoyuan Huo, George J. Igo, William W. Jacobs, Chitrasen Jena, Jaiby Joseph, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kejun Kang, Jan Kapitan, Kolja Kauder, Hongwei Ke, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, David T. Kettler, Daniel P. Kikoła, Joanna Kiryluk, Valeriy Kizka, Spencer R. Klein, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Joshua Konzer, Ivan Koralt, Lidia I. Koroleva, Wolfgang K. Korsch, Leonid Kotchenda, Peter A. Kravtsov, Keith William Krueger, Lokesh Kumar, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Sarah Louise LaPointe, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Jeong-Hun Lee, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Liang Li, Wei Li, Xin Li, Xuan Li, Yuanjing Li, Zhi-Ming Li, Lucas M. Lima, Michael A. Lisa, Feng Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Ronald S. Longacre, Yan Lu, Evgeny V. Lukashov, Xiaofeng Luo, Guo-Liang Ma, Yu-Gang Ma, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Orpheus I. Mall, Robert W. Manweiler, Spyridon Margetis, Christina Markert, Hiroshi Masui, Howard S. Matis, Daniel McDonald, Tom S. McShane, Aleksei P. Meschanin, Richard G. Milner, Saskia Mioduszewski, Michael K. Mitrovski, Yasser Mohammed, Mriganka M. Mondal, Boris V. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Mustafa K. Mustafa, Maxim Naglis, Basanta Kumar Nandi, Tapan K. Nayak, Larisa V. Nogach, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Kunsu Oh, Alice Elisabeth Ohlson, Elizabeth Wingfield Oldag, Renato A. Negrao Oliveira, Douglas L. Olson, Milos Pachr, Brian S. Page, Susanta Kumar Pal, Yadav Pandit, Yuri Panebratsev, Tomasz Jan Pawlak, Hua Pei, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Philip H. Pile, Mirko Planinic, Jan Pluta, Donika Plyku, Nikola Poljak, R. Jefferson Porter, Arthur M. Poskanzer, Christopher Beresford Powell, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Navneet Kumar Pruthi, Prabhat Ranjan Pujahari, Joern Henning Putschke, Hao Qiu, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert P. Redwine, Rosi Jan Reed, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, Li-Juan Ruan, Nihar Ranjan Sahoo, Iwona Sakrejda, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Evan Sangaline, Amal Sarkar, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, J. Schaub, Alexander M. Schmah, Norbert Schmitz, Tim R. Schuster, Joseph Patrick Seele, Janet E. Seger, Peter Seyboth, Neha Shah, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, B. K. Sharma, Mahima K. Sharma, Shusu Shi, Qi-Ye Shou, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Michael J. Skoby, Nikolai Smirnov, Dronika Solanki, Ulisses Gulart de Souza, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, T. D. Shirvel Stanislaus, Stephen G. Steadman, Justin R. Stevens, Reinhard Stock, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Maria C. Suarez, Xiang-Ming Sun, Yong-Jie Sun, Zhiyu Sun, Bernd Surrow, Dmitry N. Svirida, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, Ai-Hong Tang, Zebo Tang, Laurence H. Tarini, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, Jian Tian, Anthony Robert Timmins, David Tlusty, Mikhail V. Tokarev, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Prithwish Tribedy, Barbara Trzeciak, Oleg D. Tsai, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Gerrit J. van Nieuwenhuizen, Joseph A. Vanfossen, Raghava Varma, Geraldo M.S. Vasconcelos, Flemming Videbæk, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, Masayuki Wada, Matthew Hsing Hung Walker, Fuqiang Wang, Gang Wang, Hui Wang, Jian-Song Wang, Quan Wang, Xiao-Lian Wang, Yi Wang, Grant Webb, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, Wayne O. Witzke, Yuan-Fang Wu, Zhi-Gang Xiao, Wei Xie, Hao Xu, Nu Xu, Qing-Hua Xu, Yi-Fei Xu, Zhangbu Xu, Liang Xue, Yanyun Yang, Ying Yang, Pablo P. Yepes, In-Kwon Yoo, Marcin Zawisza, Hanna Paulina Zbroszczyk, Wenlong Zhan, Jing-Bo Zhang, Song Zhang, Wei Ming Zhang, Xiao-Ping Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, F. Zhao, Jie Zhao, Chen Zhong, Xiang-Lei Zhu, Yu-Hui Zhu, Youlia Zoulkarneeva, Anatoly A. Derevschikov, Na Li, Nikolai G. Minaev, Dmitry A. Morozov, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Ilya Selyuzhenkov, Aleksandr Vasilyev, Kyung-Eon Choi, Mark Thomas Heinz, Fu Jin, Anders Garritt Knospe, Vassili Kouchpil, Miroslav Krůs, Haidong Liu, Jing Liu, Naresh L. Subba
- 2012-11-15Wenqin Xu, Elena Bruna, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, Bedangadas Mohanty, James Thomas, Richard Lednický, Anju Bhasin, Yuri Fisyak, Jun Takahashi, Salvatore Fazio, Ivan Kisel, Michal Šumbera, Adam Kisiel, William A. Leight, Kin Yip, Leszek Adamczyk, Bogdan Pawlik, Xiaofeng Luo, Jan Rusňák, Helen Caines, George Stewart Florey Stephans, Janusz Chwastowski, Jinhui Chen, Geydar Agakishiev, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, A. V. Alakhverdyants, Igor G. Alekseev, Jeremy Alford, Bryon D. Anderson, Christopher Daniel Anson, Dmitry Arkhipkin, Elke-Caroline Aschenauer, Georgy S. Averichev, Jan Balewski, Asit Banerjee, Zuzana Barnovska-Blenessy, Dana Richard Beavis, Rene Bellwied, Michael J. Betancourt, R. Russell Betts, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Leslie C. Bland, Igor G. Bordyuzhin, Witold Borowski, Jonathan Bouchet, Andrei V. Brandin, Samantha G. Brovko, Stephen L. Bültmann, Ivan Bunzarov, Thomas P. Burton, Joseph Butterworth, Xiang-Zhou Cai, Manuel Calderón de la Barca, Daniel A. Cebra, Ramon Cendejas, Matthew C. Cervantes, Petr Chaloupka, Zilong Chang, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Lizhu Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, William Christie, Paul Chung, Martin J. M. Codrington, Ross Corliss, John G. Cramer, Henry J. Crawford, X. Cui, Alan Davila Leyva, Lindamulage Chanaka De Silva, Ramiro Rolando Debbe, Tatiana G. Dedovich, Jian Deng, Rafael Derradi de Souza, S. Dhamija, Lidia Didenko, F. Ding, Alan Dion, Pibero Kisa Djawotho, Xin Dong, James Lucus Drachenberg, James E. Draper, Cheng-Ming Du, Lloyd Edward Dunkelberger, James C. Dunlop, Leonid G. Efimov, Muhammad Elnimr, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Leonard K. Eun, Olga Evdokimov, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Robert G. Fersch, Peter Filip, Evan Finch, Carl A. Gagliardi, Dhevan Raja Gangadharan, Frank Geurts, Adam Paul Gibson, Stephen Gliske, Yury N. Gorbunov, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Shailendra Kumar Gupta, Wlodek Guryn, Brooke Haag, Olga Hajkova, Ahmed M. Hamed, Li-Xin Han, John William Harris, James P. Hays-Wehle, Steven Francis Heppelmann, Andrew S. Hirsch, Gerald W. Hoffmann, David J. Hofman, Stephen P. Horvat, Bingchu Huang, Huan Zhong Huang, Patrick Huck, Thomas J. Humanic, Liaoyuan Huo, George J. Igo, William W. Jacobs, Chitrasen Jena, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kejun Kang, Jan Kapitan, Kolja Kauder, Hongwei Ke, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, Anthony Kesich, David T. Kettler, Daniel P. Kikoła, Joanna Kiryluk, Valeriy Kizka, Spencer R. Klein, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Joshua Konzer, Ivan Koralt, Lidia I. Koroleva, Wolfgang K. Korsch, Leonid Kotchenda, Peter A. Kravtsov, Keith William Krueger, Igor Kulakov, Lokesh Kumar, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Sarah Louise LaPointe, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Jeong-Hun Lee, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Liang Li, Wei Li, Xin Li, Xuan Li, Yuanjing Li, Zhi-Ming Li, Lucas M. Lima, Michael A. Lisa, Feng Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Ronald S. Longacre, Yan Lu, Agnieszka Luszczak, Guo-Liang Ma, Yu-Gang Ma, Dilan Minthaka Madagodahettige-Don, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Orpheus I. Mall, Spyridon Margetis, Christina Markert, Hiroshi Masui, Howard S. Matis, Daniel McDonald, Tom S. McShane, Saskia Mioduszewski, Michael K. Mitrovski, Yasser Mohammed, Mriganka M. Mondal, Boris V. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Mustafa K. Mustafa, Maxim Naglis, Basanta Kumar Nandi, Md Nasim, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Larisa V. Nogach, John Novak, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Kunsu Oh, Alice Elisabeth Ohlson, Elizabeth Wingfield Oldag, Renato A. Negrao Oliveira, Douglas L. Olson, Piotr Krystian Ostrowski, Milos Pachr, Brian S. Page, Susanta Kumar Pal, Yu-Xi Pan, Yadav Pandit, Yuri Panebratsev, Tomasz Jan Pawlak, Hua Pei, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Philip H. Pile, Mirko Planinic, Jan Pluta, Donika Plyku, Nikola Poljak, R. Jefferson Porter, Arthur M. Poskanzer, Christopher Beresford Powell, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Navneet Kumar Pruthi, Mariusz Przybycień, Prabhat Ranjan Pujahari, Joern Henning Putschke, Hao Qiu, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert L. Ray, Robert P. Redwine, Rosi Jan Reed, C. K. Riley, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, J. F. Ross, Li-Juan Ruan, Nihar Ranjan Sahoo, Iwona Sakrejda, Sevil Salur, Andrzej Sandacz, Jack H. Sandweiss, Evan Sangaline, Amal Sarkar, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Alexander M. Schmah, William B. Schmidke, Jr., Norbert Schmitz, Tim R. Schuster, Joseph Patrick Seele, Janet E. Seger, Peter Seyboth, Neha Shah, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, B. K. Sharma, Mahima K. Sharma, Shusu Shi, Qi-Ye Shou, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Michael J. Skoby, Dmitri V. Smirnov, Nikolai Smirnov, Dronika Solanki, Ulisses Gulart de Souza, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, T. D. Shirvel Stanislaus, Stephen G. Steadman, Justin R. Stevens, Reinhard Stock, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Maria C. Suarez, Xiang-Ming Sun, Yong-Jie Sun, Zhiyu Sun, Bernd Surrow, Dmitry N. Svirida, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, Ai-Hong Tang, Zebo Tang, Laurence H. Tarini, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, Jian Tian, Anthony Robert Timmins, David Tlusty, Mikhail V. Tokarev, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Prithwish Tribedy, Barbara Trzeciak, Oleg D. Tsai, Jacek Turnau, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Gerrit J. van Nieuwenhuizen, Joseph A. Vanfossen, Raghava Varma, Geraldo M.S. Vasconcelos, Flemming Videbæk, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, Anselm Vossen, Masayuki Wada, Fuqiang Wang, Gang Wang, Hui Wang, Jian-Song Wang, Quan Wang, Xiao-Lian Wang, Yi Wang, Grant Webb, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, Wayne O. Witzke, Yuan-Fang Wu, Zhi-Gang Xiao, Wei Xie, Kefeng Xin, Hao Xu, Nu Xu, Qing-Hua Xu, Yi-Fei Xu, Zhangbu Xu, Liang Xue, Yanyun Yang, Ying Yang, Pablo P. Yepes, Li Yi, In-Kwon Yoo, Marcin Zawisza, Hanna Paulina Zbroszczyk, Jing-Bo Zhang, Song Zhang, Wei Ming Zhang, Xiao-Ping Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, F. Zhao, Jie Zhao, Chen Zhong, Xiang-Lei Zhu, Yu-Hui Zhu, Youlia Zoulkarneeva, Maksym Zyzak, Jaiby Joseph
- 2010-05-28Yanyun Yang, Boris Grube, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, Christine Nattrass, Bedangadas Mohanty, James Thomas, Richard Lednický, Anju Bhasin, Yuri Fisyak, Frank Simon, Jun Takahashi, Thomas Peitzmann, Michal Šumbera, Adam Kisiel, William A. Leight, Kin Yip, Helen Caines, Andrew Rose, Jinhui Chen, Betty I. Abelev, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, A. V. Alakhverdyants, Bryon D. Anderson, Dmitry Arkhipkin, Georgy S. Averichev, Jan Balewski, Olga Evdokimov, Lee Stuart Barnby, Stephen Baumgart, Dana Richard Beavis, Rene Bellwied, Federica Benedosso, Michael J. Betancourt, R. Russell Betts, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Bertrand H. Biritz, Leslie C. Bland, Ivan Bunzarov, Billy E. Bonner, Jonathan Bouchet, Ermes Braidot, Andrei V. Brandin, Alice Bridgeman, Elena Bruna, Stephen L. Bültmann, Thomas P. Burton, Xiang-Zhou Cai, Manuel Calderón de la Barca, Oana Catu, Daniel A. Cebra, Ramon Cendejas, Matthew C. Cervantes, Zbigniew Chajecki, Petr Chaloupka, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, Kyung-Eon Choi, William Christie, Paul Chung, R. F. Clarke, Martin J. M. Codrington, Ross Corliss, Thomas Michael Cormier, Mauro Rogerio Cosentino, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Debasish Das, Sadhana Dash, Lindamulage Chanaka De Silva, Tatiana G. Dedovich, Michael DePhillips, Anatoly A. Derevschikov, Rafael Derradi de Souza, Lidia Didenko, Pibero Kisa Djawotho, Sunil Manohar Dogra, Xin Dong, James Lucus Drachenberg, James E. Draper, James C. Dunlop, M. R. Dutta Mazumdar, Leonid G. Efimov, Essam O. Elhalhuli, Muhammad Elnimr, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Barbara Erazmus, Magali Danielle Estienne, Leonard K. Eun, Patricia Fachini, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Aoqi Feng, Peter Filip, Evan Finch, Valeri Fine, Carl A. Gagliardi, Dhevan Raja Gangadharan, Murthy S. Ganti, Edmundo Javier Garcia-solis, Artemios Geromitsos, Frank Geurts, Vahe Ghazikhanian, Premomoy Ghosh, Yury N. Gorbunov, Andrew Gordon, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Steven M. Guertin, Anik Gupta, Neeraj Gupta, Wlodek Guryn, Brooke Haag, Timothy J. Hallman, Ahmed M. Hamed, John William Harris, Mark Thomas Heinz, Steven Francis Heppelmann, Andrew S. Hirsch, Eric Hjort, Alan M. Hoffman, Gerald W. Hoffmann, David J. Hofman, Richard S. Hollis, Huan Zhong Huang, Thomas J. Humanic, Liaoyuan Huo, George J. Igo, Aneta Iordanova, Peter Martin Jacobs, William W. Jacobs, Pavel Jakl, Chitrasen Jena, Fu Jin, C. L. Jones, Peter Graham Jones, Jaiby Joseph, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kohei Kajimoto, Kejun Kang, Jan Kapitan, Kolja Kauder, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, David T. Kettler, Vadim Yu. Khodyrev, Daniel P. Kikoła, Joanna Kiryluk, Spencer R. Klein, Anders Garritt Knospe, Adam Kocoloski, Donald D. Koetke, Joshua Konzer, Mikhail L. Kopytine, Ivan Koralt, Wolfgang K. Korsch, Leonid Kotchenda, Vassili Kouchpil, Peter A. Kravtsov, Vladimir I. Kravtsov, Keith William Krueger, Miroslav Krůs, Lokesh Kumar, Priscilla Kurnadi, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Sarah Louise LaPointe, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Chang-Hwan Lee, Jeong-Hun Lee, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Na Li, Yuanjing Li, Guoji Lin, Sam J. Lindenbaum, Michael A. Lisa, Feng Liu, Haidong Liu, Jing Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Ronald S. Longacre, William A. Love, Yan Lu, Thomas Ludlam, Guo-Liang Ma, Yu-Gang Ma, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Orpheus I. Mall, Lalit K. Mangotra, Robert W. Manweiler, Spyridon Margetis, Christina Markert, Hiroshi Masui, Howard S. Matis, Yuri A. Matulenko, Daniel McDonald, Tom S. McShane, Aleksei P. Meschanin, Richard G. Milner, Nikolai G. Minaev, Saskia Mioduszewski, Andre Mischke, Dmitry A. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Basanta Kumar Nandi, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Pawan Kumar Netrakanti, Michael J. Ng, Larisa V. Nogach, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, H. Okada, Douglas L. Olson, Milos Pachr, Brian S. Page, Susanta Kumar Pal, Yadav Pandit, Yuri Panebratsev, Tomasz Jan Pawlak, Victor Perevoztchikov, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Shashikant C. Phatak, Philip H. Pile, Mirko Planinic, Mateusz Andrzej Ploskon, Jan Pluta, Donika Plyku, Nikola Poljak, Arthur M. Poskanzer, Baba V. K. S. Potukuchi, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Navneet Kumar Pruthi, Prabhat Ranjan Pujahari, Joern Henning Putschke, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert L. Ray, Robert P. Redwine, Rosi Jan Reed, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, Christelle Sophie Roy, Li-Juan Ruan, Martijn J. Russcher, Nihar Ranjan Sahoo, Shingo Sakai, Iwona Sakrejda, Tai Sakuma, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Norbert Schmitz, Joseph Patrick Seele, Janet E. Seger, Ilya Selyuzhenkov, Peter Seyboth, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, Mahima K. Sharma, Shusu Shi, Xing-Hua Shi, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Michael J. Skoby, Nikolai Smirnov, James Sowinski, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, T. D. Shirvel Stanislaus, David D. Staszak, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Maria C. Suarez, Naresh L. Subba, Xiang-Ming Sun, Yong-Jie Sun, Zhiyu Sun, Bernd Surrow, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, Ai-Hong Tang, Zebo Tang, Laurence H. Tarini, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, Jian Tian, Anthony Robert Timmins, Sergei Timoshenko, David Tlusty, Mikhail V. Tokarev, Vi Nham Tram, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Oleg D. Tsai, Jason Glyndwr Ulery, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Gerrit J. van Nieuwenhuizen, Joseph A. Vanfossen, Raghava Varma, Geraldo M.S. Vasconcelos, Aleksandr Vasilyev, Flemming Videbæk, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, Masayuki Wada, Matthew Hsing Hung Walker, Fuqiang Wang, Gang Wang, Hui Wang, Jian-Song Wang, Quan Wang, Yi Wang, Grant Webb, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, Yuan-Fang Wu, Wei Xie, Nu Xu, Qing-Hua Xu, Yi-Fei Xu, Zhangbu Xu, Pablo P. Yepes, In-Kwon Yoo, Qian Yue, Marcin Zawisza, Hanna Paulina Zbroszczyk, Wenlong Zhan, Song Zhang, Wei Ming Zhang, Xiao-Ping Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, Chen Zhong, J. Zhou, Xiang-Lei Zhu, Rafael Zoulkarneev, Youlia Zoulkarneeva, Jia-Xu Zuo, Michael Scott Daugherity, Vasily Dzhordzhadze, Yannis K. Semertzidis, Karin Silvia Franzoni Fornazier Guimaraes, L. Liu, A. Ridiger, Y. Zhao, Xiaobin Wang, Xiao-Lian Wang
- 2009-12-14Lee Stuart Barnby, Anju Bhasin, Mauro Rogerio Cosentino, Rafael Derradi de Souza, Evan Finch, Yuri Fisyak, Boris Grube, Daniel P. Kikoła, Adam Kisiel, Spencer R. Klein, Miroslav Krůs, Richard Lednický, William A. Leight, Nikolai G. Minaev, Christine Nattrass, Vitaly A. Okorokov, Thomas Peitzmann, Prabhat Ranjan Pujahari, Frank Simon, Paul Sorensen, Michal Šumbera, James Thomas, Joseph A. Vanfossen, Kin Yip, Jinhui Chen, Betty I. Abelev, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, A. V. Alakhverdyants, Bryon D. Anderson, Dmitry Arkhipkin, Georgy S. Averichev, Jan Balewski, Olga Evdokimov, Stephen Baumgart, Dana Richard Beavis, Rene Bellwied, Federica Benedosso, Michael J. Betancourt, R. Russell Betts, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Bertrand H. Biritz, Leslie C. Bland, Ivan Bunzarov, Billy E. Bonner, Jonathan Bouchet, Ermes Braidot, Andrei V. Brandin, Alice Bridgeman, Elena Bruna, Stephen L. Bültmann, Thomas P. Burton, Xiang-Zhou Cai, Helen Caines, Manuel Calderón de la Barca, Oana Catu, Daniel A. Cebra, Ramon Cendejas, Matthew C. Cervantes, Zbigniew Chajecki, Petr Chaloupka, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, Kyung-Eon Choi, William Christie, Paul Chung, R. F. Clarke, Martin J. M. Codrington, Ross Corliss, Thomas Michael Cormier, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Debasish Das, Sadhana Dash, Michael Scott Daugherity, Lindamulage Chanaka De Silva, Tatiana G. Dedovich, Michael DePhillips, Anatoly A. Derevschikov, Lidia Didenko, Pibero Kisa Djawotho, Vasily Dzhordzhadze, Sunil Manohar Dogra, Xin Dong, James Lucus Drachenberg, James E. Draper, James C. Dunlop, M. R. Dutta Mazumdar, Leonid G. Efimov, Essam O. Elhalhuli, Muhammad Elnimr, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Barbara Erazmus, Magali Danielle Estienne, Leonard K. Eun, Patricia Fachini, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Aoqi Feng, Peter Filip, Valeri Fine, Carl A. Gagliardi, Dhevan Raja Gangadharan, Murthy S. Ganti, Edmundo Javier Garcia-solis, Artemios Geromitsos, Frank Geurts, Vahe Ghazikhanian, Premomoy Ghosh, Yury N. Gorbunov, Andrew Gordon, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Steven M. Guertin, Karin Silvia Franzoni Fornazier Guimaraes, Anik Gupta, Neeraj Gupta, Wlodek Guryn, Brooke Haag, Timothy J. Hallman, Ahmed M. Hamed, John William Harris, Mark Thomas Heinz, Steven Francis Heppelmann, Andrew S. Hirsch, Eric Hjort, Alan M. Hoffman, Gerald W. Hoffmann, David J. Hofman, Richard S. Hollis, Huan Zhong Huang, Thomas J. Humanic, Liaoyuan Huo, George J. Igo, Aneta Iordanova, Peter Martin Jacobs, William W. Jacobs, Pavel Jakl, Chitrasen Jena, Fu Jin, C. L. Jones, Peter Graham Jones, Jaiby Joseph, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kohei Kajimoto, Kejun Kang, Jan Kapitan, Kolja Kauder, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, David T. Kettler, Vadim Yu. Khodyrev, Joanna Kiryluk, Anders Garritt Knospe, Adam Kocoloski, Donald D. Koetke, Joshua Konzer, Mikhail L. Kopytine, Ivan Koralt, Wolfgang K. Korsch, Leonid Kotchenda, Vassili Kouchpil, Peter A. Kravtsov, Vladimir I. Kravtsov, Keith William Krueger, Lokesh Kumar, Priscilla Kurnadi, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Sarah Louise LaPointe, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Chang-Hwan Lee, Jeong-Hun Lee, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Na Li, Yuanjing Li, Guoji Lin, Sam J. Lindenbaum, Michael A. Lisa, Feng Liu, Haidong Liu, Jing Liu, L. Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Ronald S. Longacre, William A. Love, Yan Lu, Thomas Ludlam, Guo-Liang Ma, Yu-Gang Ma, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Orpheus I. Mall, Lalit K. Mangotra, Robert W. Manweiler, Spyridon Margetis, Christina Markert, Hiroshi Masui, Howard S. Matis, Yuri A. Matulenko, Daniel McDonald, Tom S. McShane, Aleksei P. Meschanin, Richard G. Milner, Saskia Mioduszewski, Andre Mischke, Bedangadas Mohanty, Dmitry A. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Basanta Kumar Nandi, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Pawan Kumar Netrakanti, Michael J. Ng, Larisa V. Nogach, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, H. Okada, Douglas L. Olson, Milos Pachr, Brian S. Page, Susanta Kumar Pal, Yadav Pandit, Yuri Panebratsev, Tomasz Jan Pawlak, Victor Perevoztchikov, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Shashikant C. Phatak, Philip H. Pile, Mirko Planinic, Mateusz Andrzej Ploskon, Jan Pluta, Donika Plyku, Nikola Poljak, Arthur M. Poskanzer, Baba V. K. S. Potukuchi, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Navneet Kumar Pruthi, Joern Henning Putschke, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert L. Ray, Robert P. Redwine, Rosi Jan Reed, A. Ridiger, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, Andrew Rose, Christelle Sophie Roy, Li-Juan Ruan, Martijn J. Russcher, Nihar Ranjan Sahoo, Shingo Sakai, Iwona Sakrejda, Tai Sakuma, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Norbert Schmitz, Joseph Patrick Seele, Janet E. Seger, Ilya Selyuzhenkov, Yannis K. Semertzidis, Peter Seyboth, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, Mahima K. Sharma, Shusu Shi, Xing-Hua Shi, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Michael J. Skoby, Nikolai Smirnov, James Sowinski, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, T. D. Shirvel Stanislaus, David D. Staszak, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Maria C. Suarez, Naresh L. Subba, Xiang-Ming Sun, Yong-Jie Sun, Zhiyu Sun, Bernd Surrow, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, Jun Takahashi, Ai-Hong Tang, Zebo Tang, Laurence H. Tarini, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, Jian Tian, Anthony Robert Timmins, Sergei Timoshenko, David Tlusty, Mikhail V. Tokarev, Vi Nham Tram, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Oleg D. Tsai, Jason Glyndwr Ulery, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Gerrit J. van Nieuwenhuizen, Raghava Varma, Geraldo M.S. Vasconcelos, Aleksandr Vasilyev, Flemming Videbæk, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, Masayuki Wada, Matthew Hsing Hung Walker, Fuqiang Wang, Gang Wang, Hui Wang, Jian-Song Wang, Quan Wang, Yi Wang, Grant Webb, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, Yuan-Fang Wu, Wei Xie, Nu Xu, Qing-Hua Xu, Yi-Fei Xu, Zhangbu Xu, Yanyun Yang, Pablo P. Yepes, In-Kwon Yoo, Qian Yue, Marcin Zawisza, Hanna Paulina Zbroszczyk, Wenlong Zhan, Song Zhang, Wei Ming Zhang, Xiao-Ping Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, Y. Zhao, Chen Zhong, J. Zhou, Xiang-Lei Zhu, Rafael Zoulkarneev, Youlia Zoulkarneeva, Jia-Xu Zuo, STAR Collaboration, Xiaobin Wang, Xiao-Lian Wang
- 2008-10-31
- 2008-12-16Lee Stuart Barnby, Anju Bhasin, Mauro Rogerio Cosentino, Rafael Derradi de Souza, Evan Finch, Yuri Fisyak, Boris Grube, Adam Kisiel, Spencer R. Klein, Richard Lednický, Nikolai G. Minaev, Christine Nattrass, Vitaly A. Okorokov, Thomas Peitzmann, Issam A. Qattan, Frank Simon, Raimond Snellings, Paul Sorensen, Michal Šumbera, James Thomas, Naomi van der Kolk, Marco van Leeuwen, Jinhui Chen, Betty I. Abelev, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, Bryon D. Anderson, Dmitry Arkhipkin, Georgy S. Averichev, Yuting Bai, Jan Balewski, Olga Evdokimov, Jerome Baudot, Stephen Baumgart, Dana Richard Beavis, Rene Bellwied, Federica Benedosso, R. Russell Betts, S. Bhardwaj, Ashok Kumar Bhati, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Bertrand H. Biritz, Leslie C. Bland, Marek Bombara, Billy E. Bonner, Michiel Botje, Jonathan Bouchet, Ermes Braidot, Andrei V. Brandin, Stephen L. Bültmann, Thomas P. Burton, Michal Bystersky, Xiang-Zhou Cai, Helen Caines, Manuel Calderón de la Barca, Jeremy Callner, Oana Catu, Daniel A. Cebra, Ramon Cendejas, Matthew C. Cervantes, Zbigniew Chajecki, Petr Chaloupka, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, Kyung-Eon Choi, William Christie, Suh-Urk Chung, R. F. Clarke, Martin J. M. Codrington, Jean-Pierre Michel Coffin, Thomas Michael Cormier, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Debasish Das, Sadhana Dash, Michael Scott Daugherity, Tatiana G. Dedovich, Michael DePhillips, Anatoly A. Derevschikov, Lidia Didenko, Pibero Kisa Djawotho, Sunil Manohar Dogra, Xin Dong, James Lucus Drachenberg, James E. Draper, Fei Du, James C. Dunlop, M. R. Dutta Mazumdar, William R. Edwards, Leonid G. Efimov, Essam O. Elhalhuli, Muhammad Elnimr, V. Emelianov, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Barbara Erazmus, Magali Danielle Estienne, Leonard K. Eun, Patricia Fachini, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Aoqi Feng, Peter Filip, Valeri Fine, Carl A. Gagliardi, Leon Gaillard, Dhevan Raja Gangadharan, Murthy S. Ganti, Edmundo Javier Garcia-solis, Vahe Ghazikhanian, Premomoy Ghosh, Yury N. Gorbunov, Andrew Gordon, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Steven M. Guertin, Karin Silvia Franzoni Fornazier Guimaraes, Anik Gupta, Neeraj Gupta, Wlodek Guryn, Brooke Haag, Timothy J. Hallman, Ahmed M. Hamed, John William Harris, Weihong He, Mark Thomas Heinz, Steven Francis Heppelmann, Boris Hippolyte, Andrew S. Hirsch, Alan M. Hoffman, Gerald W. Hoffmann, David J. Hofman, Richard S. Hollis, Huan Zhong Huang, Thomas J. Humanic, George J. Igo, Aneta Iordanova, Peter Martin Jacobs, William W. Jacobs, Pavel Jakl, Fu Jin, Peter Graham Jones, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kohei Kajimoto, Kejun Kang, Jan Kapitan, Morton Kaplan, Declan F. Keane, Armen Kechechyan, David T. Kettler, Vadim Yu. Khodyrev, Joanna Kiryluk, Anders Garritt Knospe, Adam Kocoloski, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Mikhail L. Kopytine, Leonid Kotchenda, Vassili Kouchpil, Peter A. Kravtsov, Vladimir I. Kravtsov, Keith William Krueger, Christian Claude Kuhn, Lokesh Kumar, Priscilla Kurnadi, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Sarah Louise LaPointe, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Chang-Hwan Lee, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Yuanjing Li, Guoji Lin, Xiao-Yan Lin, Sam J. Lindenbaum, Michael A. Lisa, Feng Liu, Jing Liu, L. Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Ronald S. Longacre, William A. Love, Yan Lu, Thomas Ludlam, David Lynn, Guo-Liang Ma, Jing-Guo Ma, Yu-Gang Ma, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Lalit K. Mangotra, Robert W. Manweiler, Spyridon Margetis, Christina Markert, Howard S. Matis, Yuri A. Matulenko, Tom S. McShane, Aleksei P. Meschanin, Julie Marie Millane, Michael L. Miller, Saskia Mioduszewski, Andre Mischke, J. Mitchell, Bedangadas Mohanty, Dmitry A. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Basanta Kumar Nandi, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Chandra Shekhar Nepali, Pawan Kumar Netrakanti, Michael J. Ng, Larisa V. Nogach, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, H. Okada, Douglas L. Olson, Milos Pachr, Susanta Kumar Pal, Yuri Panebratsev, Tomasz Jan Pawlak, Victor Perevoztchikov, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Shashikant C. Phatak, Mirko Planinic, Jan Pluta, Nikola Poljak, Arthur M. Poskanzer, Maxim Potekhin, Baba V. K. S. Potukuchi, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Navneet Kumar Pruthi, Joern Henning Putschke, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Robert L. Ray, A. Ridiger, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, Andrew Rose, Christelle Sophie Roy, Li-Juan Ruan, Martijn J. Russcher, Vladimir L. Rykov, Nihar Ranjan Sahoo, Iwona Sakrejda, Tai Sakuma, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Murad G. Sarsour, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Norbert Schmitz, Janet E. Seger, Ilya Selyuzhenkov, Peter Seyboth, Alexandre Shabetai, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, Mahima K. Sharma, Shusu Shi, Xing-Hua Shi, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Michael J. Skoby, Nikolai Smirnov, James Sowinski, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, A. Stadnik, T. D. Shirvel Stanislaus, David D. Staszak, Reinhard Stock, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Maria C. Suarez, Naresh L. Subba, Xiang-Ming Sun, Yong-Jie Sun, Zhiyu Sun, Bernd Surrow, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, Jun Takahashi, Ai-Hong Tang, Zebo Tang, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, Jian Tian, Anthony Robert Timmins, Sergei Timoshenko, Mikhail V. Tokarev, Thomas A. Trainor, Vi Nham Tram, Athena Liberty Trattner, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Oleg D. Tsai, Jason Glyndwr Ulery, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Gene Van Buren, Andrew M. Vander Molen, Raghava Varma, Geraldo M.S. Vasconcelos, I. M. Vasilevski, Aleksandr Vasilyev, Flemming Videbæk, Steven E. Vigdor, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, Masayuki Wada, William T. Waggoner, Fuqiang Wang, Gang Wang, Jian-Song Wang, Quan Wang, Yi Wang, Jason C. Webb, Gary D. Westfall, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, Yuan-Fang Wu, Nu Xu, Qing-Hua Xu, Yi-Fei Xu, Zhangbu Xu, Yanyun Yang, Pablo P. Yepes, In-Kwon Yoo, Qian Yue, Marcin Zawisza, Hanna Paulina Zbroszczyk, Wenlong Zhan, Haibin Zhang, Song Zhang, Wei Ming Zhang, Yifei Zhang, Zi-Ping Zhang, Y. Zhao, Chen Zhong, J. Zhou, Rafael Zoulkarneev, Youlia Zoulkarneeva, Jia-Xu Zuo, STAR Collaboration, Thomas Dietel, Marcia Maria de Moura, Emlyn Willard Hughes, Ashok Kumar, Jens Sören Lange, Frank Laue, Norbert T. Porile, Jian Wu, Xiaobin Wang, Xiao-Lian Wang
- 2005-07-14Goran Skoro, Paul Sorensen, Vitaly A. Okorokov, Bedangadas Mohanty, James Thomas, Richard Lednický, Anju Bhasin, Frank Simon, Yuri Fisyak, Raimond Snellings, Jun Takahashi, Thomas Peitzmann, Michal Šumbera, Adam Kisiel, Helen Caines, Andrew Rose, John Adams, Madan M. Aggarwal, Zubayer Ahammed, John Amonett, Bryon D. Anderson, Dmitry Arkhipkin, Georgy S. Averichev, Sushil K. Badyal, Yuting Bai, Jan Balewski, Olga Evdokimov, Lee Stuart Barnby, Jerome Baudot, Selemon Bekele, Viktoria V. Belaga, Rene Bellwied, Jens Alexander Berger, Betty I. Abelev, S. Bhardwaj, Ashok Kumar Bhati, V. S. Bhatia, Hans Bichsel, Jaroslav Bielcik, Jana Bielčíková, Anja E. M. Billmeier, Leslie C. Bland, Charles O. Blyth, Billy E. Bonner, Michiel Botje, Abdelkrim Boucham, Andrei V. Brandin, Alessandro Bravar, Michal Bystersky, Robert V. Cadman, Xiang-Zhou Cai, Manuel Calderón de la Barca, Javier Castillo Castellanos, Oana Catu, Daniel A. Cebra, Zbigniew Chajecki, Petr Chaloupka, Subhasis Chattopadhyay, Hong-Fang Chen, Jia-Yun Chen, Jianping Cheng, Michael G. Cherney, Alexei Chikanian, William Christie, Jean-Pierre Michel Coffin, Thomas Michael Cormier, John G. Cramer, Henry J. Crawford, Debasish Das, Supriya Das, Marcia Maria de Moura, Anatoly A. Derevschikov, Lidia Didenko, Thomas Dietel, Sunil Manohar Dogra, Wei-Jiang Dong, Xin Dong, James E. Draper, Fei Du, Abhinav Kumar Dubey, Vladimir B. Dunin, James C. Dunlop, M. R. Dutta Mazumdar, Volker Eckardt, William R. Edwards, Leonid G. Efimov, V. Emelianov, Jack Engelage, Geary Wareham Eppley, Barbara Erazmus, Magali Danielle Estienne, Patricia Fachini, Julien Faivre, Renee Hutchins Fatemi, Jan Fedorisin, Kirill Filimonov, Peter Filip, Evan Finch, Valeri Fine, Kirill Alexandrovich Fomenko, J. Fu, Carl A. Gagliardi, Leon Gaillard, Jonathan Gans, Murthy S. Ganti, Ludovic Gaudichet, Vahe Ghazikhanian, Premomoy Ghosh, Johan Enmanuel Gonzalez, Oleg A. Grachov, Oleg G. Grebenyuk, David P. Grosnick, Steven M. Guertin, Ying Guo, Anik Gupta, Thomas Dominic Gutierrez, Timothy J. Hallman, Ahmed M. Hamed, David H. Hardtke, John William Harris, Mark Thomas Heinz, T. W. Henry, Steven Francis Heppelmann, Boris Hippolyte, Andrew S. Hirsch, Eric Hjort, Gerald W. Hoffmann, Huan Zhong Huang, Sheng Li Huang, Emlyn Willard Hughes, Thomas J. Humanic, George J. Igo, Aya Ishihara, Peter Martin Jacobs, William W. Jacobs, Michał Janik, Hai Jiang, Peter Graham Jones, Eleanor G. Judd, Sonja Kabana, Kejun Kang, Morton Kaplan, Declan F. Keane, Vadim Yu. Khodyrev, Joanna Kiryluk, Evgeny Mstislavovich Kislov, Jennifer Lynn Klay, Spencer R. Klein, Donald D. Koetke, Thorsten Kollegger, Mikhail L. Kopytine, Leonid Kotchenda, Martin A. Kramer, Peter A. Kravtsov, Vladimir I. Kravtsov, Keith William Krueger, Christian Claude Kuhn, Aleksandr I. Kulikov, Ashok Kumar, Rim Kh. Kutuev, Andrey A. Kuznetsov, Matthew A. C. Lamont, Jeffery M. Landgraf, Jens Sören Lange, Frank Laue, Jérôme Lauret, Alexei Lebedev, Sabina Lehocka, Micheal J. LeVine, Cheng Li, Qi Li, Yuanjing Li, Guoji Lin, Sam J. Lindenbaum, Michael A. Lisa, Feng Liu, L. Liu, Qing-Jun Liu, Zhixu Liu, Tonko A. Ljubicic, William J. Llope, Hui Long, Mercedes Lopez-Noriega, William A. Love, Yan Lu, Thomas Ludlam, David Lynn, Guo-Liang Ma, Jing-Guo Ma, Yu-Gang Ma, Daniel Magestro, Sanjay Mahajan, Durga Prasad Mahapatra, Richard Daniel Majka, Lalit K. Mangotra, Robert W. Manweiler, Spyridon Margetis, Christina Markert, Lilian Martin, Jay N. Marx, Howard S. Matis, Yuri A. Matulenko, Christopher J. McClain, Tom S. McShane, Falk Meissner, Yu. Melnick, Aleksei P. Meschanin, Michael L. Miller, Nikolai G. Minaev, Camelia Mironov, Andre Mischke, Debadeepti K. Mishra, J. Mitchell, Levente Molnar, Cornelius Frederick Moore, Dmitry A. Morozov, Marcelo Gameiro Munhoz, Basanta Kumar Nandi, S. K. Nayak, Tapan K. Nayak, John M. Nelson, Pawan Kumar Netrakanti, Vladimir A. Nikitin, Larisa V. Nogach, Sandibek Baitemirovich Nurushev, Grazyna Janina Odyniec, Akio Ogawa, Markus D. Oldenburg, Douglas L. Olson, Susanta Kumar Pal, Yuri Panebratsev, Sergei Yurievich Panitkin, Alexei I. Pavlinov, Tomasz Jan Pawlak, Victor Perevoztchikov, Chris Perkins, Wiktor Stanislaw Peryt, Vladimir A. Petrov, Shashikant C. Phatak, Roppon Picha, Mirko Planinic, Jan Pluta, Norbert T. Porile, J. Porter, Arthur M. Poskanzer, Maxim Potekhin, Elena Potrebenikova, Baba V. K. S. Potukuchi, Duncan J. Prindle, Claude Pruneau, Joern Henning Putschke, Gregory L. Rakness, Rashmi Raniwala, Sudhir Raniwala, Olivier Ravel, Robert L. Ray, Stepan V. Razin, Dennis Michael Reichhold, Jeffrey Gordon Reid, Gael Renault, Fabrice G. Retière, A. Ridiger, Hans Georg Ritter, Jabus B. Roberts, Oleg V. Rogachevskiy, Juan L. Romero, Christelle Sophie Roy, Li-Juan Ruan, Nihar Ranjan Sahoo, Iwona Sakrejda, Sevil Salur, Jack H. Sandweiss, Murad G. Sarsour, Igor A. Savin, Pavel S. Sazhin, Joachim Schambach, Rolf Paul Scharenberg, Norbert Schmitz, Kai Oliver Schweda, Janet E. Seger, Peter Seyboth, Ehtiram Shahaliev, Ming Shao, W. Shao, Mahima K. Sharma, Wen-Qing Shen, Konstantin E. Shestermanov, Stepan S. Shimanskiy, Ernst P. Sichtermann, Rama Narayana Singaraju, Nikolai Smirnov, Gopika Sood, James Sowinski, Jeff Speltz, Harold M. Spinka, Brijesh Kumar Srivastava, A. Stadnik, T. D. Shirvel Stanislaus, Reinhard Stock, Alexander Stolpovsky, Mikhail Nikolaevich Strikhanov, Blair Stringfellow, Alexandre Alarcon P. Suaide, Evan R. Sugarbaker, Christophe Pierre Suire, Bernd Surrow, T. James M. Symons, Alejandro Szanto de Toledo, Piotr Szarwas, An Tai, Ai-Hong Tang, Terence J. Tarnowsky, Dylan Thein, Sergei Timoshenko, Mikhail V. Tokarev, Thomas A. Trainor, Steven Trentalange, Robert E. Tribble, Oleg D. Tsai, Jason Glyndwr Ulery, Thomas S. Ullrich, David G. Underwood, Anarbay Urkinbaev, Gene Van Buren, Marco van Leeuwen, Andrew M. Vander Molen, Raghava Varma, I. M. Vasilevski, Aleksandr Vasilyev, Renaud Vernet, Steven E. Vigdor, Yogendra P. Viyogi, Stanislav Vokal, Sergei A. Voloshin, William T. Waggoner, Fuqiang Wang, Gang Wang, Guodong Wang, Xiao-Lian Wang, Yiqun Wang, Yi Wang, Z. M. Wang, Herbert Ward, John W. Watson, Jason C. Webb, Randall C. Wells, Gary D. Westfall, Alexander A. Wetzler, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Scott W. Wissink, Richard Witt, John P. Wood, Jian Wu, Nu Xu, Zhangbu Xu, Zi Zong Xu, Eugene T. Yamamoto, Pablo P. Yepes, Vladimir I. Yurevich, Yuri Vatslavovich Zanevski, Haibin Zhang, Wei Ming Zhang, Zi-Ping Zhang, Rafael Zoulkarneev, Youlia Zoulkarneeva, Anatoly Nikolaevich Zubarev, Guy Paic, André Braem
- 2003-03James Thomas, Raimond Snellings, Mike Anderson, Manuel Calderón de la Barca, Daniel A. Cebra, Michael G. Cherney, Vahe Ghazikhanian, David H. Hardtke, Eric Hjort, Huan Zhong Huang, George J. Igo, Declan F. Keane, Spencer R. Klein, Leonid Kotchenda, Brian Lasiuk, Alexei Lebedev, Michael A. Lisa, Howard S. Matis, Sergei Yurievich Panitkin, Fabrice G. Retière, Iwona Sakrejda, Kai Oliver Schweda, Blair Stringfellow, Thomas A. Trainor, Steven Trentalange, Randall C. Wells, Charles A. Whitten, Howard Wieman, Eugene T. Yamamoto, Wei Ming Zhang
Article - wd:Q53264714